Bedoes w grze video. Posłuchajcie jak brzmią jego kwestie


30 października 2019

Podziel się newsem:

Bydgoski raper wiele razy podkreślał, że czasami lubi pograć w gry komputerowe. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Bedoes pochwalił się, że udzielił głosu jednej z postaci w bardzo znanej produkcji.

Bedoes jako True Damage Ekko w League of Legends

bedoes-ekko

Bedoesa będziemy mogli usłyszeć, w najnowszej aktualizacji League of Legends. Raper użyczył swojego głosu znanej graczom postaci – Ekko, którą będziemy mogli zobaczyć w nowej, odświeżonej skórce.

Podkładam głos do nowego skina Ekko w LOL-u. To było dla mnie nowe doświadczenie. Mam nadzieję, że będzie wam się miło grało

Aktualizacja gry zapowiedziana jest na 6 listopada, wraz z patchem 9.22. Deweloperzy podali również cenę za odblokowanie nowej skórki. Aby zagrać jako True Damage Ekko gracz będzie musiał wydać 1820 RP.

Bedoes jako True Damage Ekko – Posłuchaj


Bedoes & Lanek – Opowieści z Doliny Smoków

Przypomnijmy, że Bedoes aktualnie pracuje nad swoim trzecim legalnym albumem, pod tytułem Opowieści z Doliny smoków, który będzie miał premierę 29 listopada. Więcej o albumie przeczytasz tutaj.


Inni artyści w League of Legends

Pod serią skórek True Damage w rzeczywistości kryje się grupa muzyczna ściśle związana z League of Legends. W ramach promocji gry w jej skład weszli Soyeon, Becky G, Keke Palmer, Thutmose i Duckwrth. Podczas finału Worlds 2019 grupa zaprezentuje utwór Giants.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Riot Games współpracuje z artystami. Rok temu w grze zadebiutowała seria K/DA, którą promował utwór POP/STARS, w którym udział wzięły zespoły (G)I-DLE oraz Madison Beer i Jaira Burns. Ciekawostką jest także fakt, że skórkę True Damage Akali zaprojektował Nicolas Ghesquière – projektant żeńskich kolekcji w Louis Vuitton.

K/DA – POP/STARS feat. Madison Beer, (G)I-DLE, Jaira Burns

Bydgoski raper wiele razy podkreślał, że czasami lubi pograć w gry komputerowe. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Bedoes pochwalił się, że udzielił głosu jednej z postaci w bardzo znanej produkcji. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery […]

Śląski Rap Festival 2019

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →