Bedoes i Lanek z nowym singlem i preorderem płyty


29 października 2019

Podziel się newsem:

Wystartował preorder najnowszego albumu Bedoesa. Bydgoski raper po raz pierwszy przy pracy nad legalną płytą nie współpracuje z Kubim Producentem. Płyta na sklepowe półki trafi 29 listopada.

Bedoes & Lanek – Opowieści z Doliny Smoków

Opowieści z Doliny Smoków – tak będzie nazywać się najnowsza, trzecia legalna płyta Bedoesa. Za produkcje całego albumu odpowiada Lanek, który znany jest przede wszystkim ze współpracy z Białasem.

Nowy producent otwiera Bedoesowi zupełnie nowe drogi w muzycznym rozwoju. Opowieści z Doliny Smoków to najdojrzalszy album w dyskografii bydgoskiego rapera. Sam raper o swojej płycie mówi w ten sposób.

Doliny to dzisiejsze miasta, a smoki to metafora uczuć – zarówno złych, jak i tych dobrych. […] Przemoc nigdy nie zwiastuje niczego dobrego i dlatego w obliczu czasów, w których żyjemy, wojen, które nas otaczają, ludzi, którzy chcą nas zniszczyć, oraz systemu, który chce nas unicestwić i wszelkiego zła tego świata, my – ludzie, którzy pragną żyć szczęśliwie – powinniśmy wspierać się wzajemnie i robić wszystko, by uczynić świat lepszym. Byłem nazywany głupcem. Drwiono ze mnie argumentując to tym, że nie da się zmienić całego świata, ale ja twierdzę, że w ludziach, emocjach i uczuciach drzemie siła, która powinna wszystkich nas przekonać do tego, że można żyć pełnią życia. Dowodem na to są nasze dzieła – dzieła ludzi, którzy niegdyś skazani na porażkę wyplątali się z sideł szarych bloków i uczynili z miejsca swojego pochodzenia atut, a “Opowieści z Doliny Smoków” to nasze świadectwo.

28 października na kanale SBM Label pojawił się tytułowy singiel, który zdecydowanie nie jest lekkim numerem. Za scenariusz i reżyserię teledysku odpowiada sam Bedoes i Lanek. Zdjęcia to zasługa Krzyśka Dziuby.

Bedoes & Lanek – Opowieści z Doliny Smoków – Zobacz teledysk

Bedoes & Lanek – Opowieści z Doliny Smoków – Zamów preorder

Wraz z premierą teledysku, ruszyła oficjalna przedpremierowa sprzedaż albumu. Zakupu możecie dokonać poprzez oficjalny sklep SBM Label. W wersji preorderowej, oprócz albumu dołączana jest także epka w języku angielskim i zestaw dodatków kolekcjonerskich. Płyty są dostępne w wersji z limitowanym merchem i pierwszą pulą biletów na trasę koncertową Bedoesa zaplanowaną na 2020 rok.

Wystartował preorder najnowszego albumu Bedoesa. Bydgoski raper po raz pierwszy przy pracy nad legalną płytą nie współpracuje z Kubim Producentem. Płyta na sklepowe półki trafi 29 listopada. Bedoes & Lanek – Opowieści z Doliny Smoków Opowieści z Doliny Smoków – tak będzie nazywać się najnowsza, trzecia legalna płyta Bedoesa. Za produkcje całego albumu odpowiada Lanek, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Śląski Rap Festival 2019 - Katowice, Spodek | 14.12.2019

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.