Raperzy zmierzą się z komikami podczas Drugiego Charytatywnego Meczu O Psią Krew


07 września 2019

Obserwuj nas na instagramie:

15 września odbędzie się druga odsłona charytatywnego meczu, podczas którego zmierzą się czołowi polscy stand-uperzy i raperzy. Dochód z tego wydarzenia będzie przekazany na cele charytatywne.

Charytatywny Mecz o Psią Krew po raz pierwszy odbył się w zeszłym roku i dzięki niemu Fundacja Psia Krew wspomogła już 5 schronisk na terenie całego kraju. Spotkanie zakończyło się wówczas wynikiem 6:6.

Drugi Charytatywny Mecz o Psią Krew – 15 września

Druga odsłona meczu, podczas której zmierzą się czołowi komicy i raperzy odbędzie się już 15 września o godzinie 12:00 na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni.

W tym meczu na pewno znów nie zabraknie pięknych bramek, okrutnych kiksów czy prześmiewczego komentowania na żywo. Mamy nadzieję, że trybuny znów zapełnią się po brzegi, a niesieni dopingiem zawodnicy będą starali się nie pozabijać o własne nogi i nie przestrzelić do pustej bramki.

Drużyna raperów

W drużynie raperów wystąpią: Paluch, Joda, Gedziula, BORIXON i Chillwagon, Kobik, Guzior, PlanBe, Vixen, Dj Decks, Jan – rapowanie, Lanek + SBM Label, Yurkosky oraz Przyjaciele.

Drużyna komików

Natomiast komików reprezentować będą: Abelard Giza, Rafał Pacześ, Kacper Ruciński, Karol Modzelewski, Rafał Banaś, Adam Van Bendler, Michał Leja, Rafał Rutkowski, Tomek Kołecki, Błażej Krajewski, Bartosz Zalewski, Jasiek Borkowski, Paweł Chałupka, Darek Gadowski, Grzegorz Dolniak, Tomasz Boras Borkowski, Rafał Sumowski, Tomasz Kwiatkowski, Janusz Pietruszka, Piotr Zola Szulowski, Filip Puzyr, , Mateusz Petryka, Czarek Sikora, Natan Maciej Milaszewski, Tomasz Waberski, Arek Jaksa Jakszewicz, Paweł Bakteria, Bartek Korbel, Sebastian Filipkowski i Wojtek Kucharski.

charytatywny mecz o psią krew

15 września odbędzie się druga odsłona charytatywnego meczu, podczas którego zmierzą się czołowi polscy stand-uperzy i raperzy. Dochód z tego wydarzenia będzie przekazany na cele charytatywne. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →