Dopada Cię jesienna chandra? Idź na stand-up!


16 października 2019

Podziel się newsem:

Ponura aura za oknem potrafi dobić. Mamy na to sposób! Przedstawiamy stand-upowe wydarzenia, które rozweselą Was i naładują pozytywną energią na całą jesień!

Łóżko, kocyk, ciepła herbatka i książka. Brzmi podobnie jak Twój plan na zimną, mokrą, szarą i ponurą jesień? Mamy lepszą propozycję! Czas wyciągnąć Cię spod pierzyn!

Wstawaj!

…i idź na stand-up! Tej jesieni czołowi polscy komicy zadbają o to, aby Twój humor był jak w najlepszej kondycji. Nie będzie żadnych tematów tabu. Nie będzie owijania w bawełnę. Będzie bezpośrednio i bezkompromisowo. To wszystko znajdziecie na tych wydarzeniach:

Stand-up jesień 2019, bilety

Tomek Kołecki – Kołdżej Simpson

Tomek Kołecki to najmłodszy, a jednocześnie jeden z najskuteczniejszych przedstawicieli młodego pokolenia stand-uperów. Tej jesieni komik wyrusza w trasę ze swoim nowym, trzecim w karierze programem Kołdżej Simpson. Czego możecie się spodziewać? Niestety kryjąca się pod tajemniczym tytułem fabuła stand-upu jest owiana ścisła tajemnicą, ale zapewniamy Was, że warto iść w ciemno!

Bilety: 20 – 30 zł, kup na Biletomat.pl


Łukasz Lotek Lodkowski – Bałagan na strychu

Lotek to urodzony komediant o niezwykłej charyzmie i naturalnej umiejętności rozbawiania ludzi. Czołowy reprezentant polskiego stand-upu występuje właśnie ze swoim najnowszym programem Bałagan na strychu, który rozbawi Was do łez. Niech najlepszą rekomendacją tych wydarzeń będzie ekspresowa sprzedaż wszystkich biletów. Śpieszcie się, żeby nie przegapić swoich!

Bilety: 39 – 79 zł, kup na Biletomat.pl


Please, stand-up!

Please, stand-up!

Tej imprezy chyba nie trzeba Wam przedstawiać! Please, stand-up! to jedna z czołowych tras stand-upowych w Polsce, której tej jesieni zaskakującą niespodzianką jest… O.S.T.R.! Tak jest, raper występuje na scenie wśród komików i wcale nie robi im podkładu pod żarty, ale równie efektywnie rozbawia publikę swoimi anegdotami. Oprócz muzyka na scenie zobaczycie również takich wyjadaczy stand-upowej branży jak Łukasz Lotek Lodkowski, Błażej Krajewski, Michał Leja, Tomek Kołecki, Darek Gadowski oraz Jasiek Borkowski. Nie może Was tam zabraknąć!

Bilety: 49 – 149 zł, kup na Biletomat.pl


Jedyne co musicie zrobić, aby jesienna chandra Was nie dorwała to zrzucić koc, podnieść się i wyjść z domu. Zapraszamy na stand-up! :)

Ponura aura za oknem potrafi dobić. Mamy na to sposób! Przedstawiamy stand-upowe wydarzenia, które rozweselą Was i naładują pozytywną energią na całą jesień! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący […]

Tomek Kołecki - stand-up

Biletomat.pl
20 - 30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →