Martyna Woskowicz

Jak KęKę poradził sobie w roli stand-upera? Już niedługo będziecie mogli to sprawdzić


30 marca 2022

Podziel się newsem:

Już 2 kwietnia będzie dostępne online nagranie z trasy Please, Stand-up 2021 w katowickim Spodku, podczas której wystąpił m.in. KęKę. Gdzie będzie można sprawdzić, jak poradził sobie raper w nowej roli?

KęKę w nowej roli

2021 rok był dla KęKego bardzo niezwykły i z pewnością wyjątkowy. Raper oprócz wydania płyty zatytułowanej Siara (która pokryła się platyną) wyruszył w trasę Please, Stand-up z takimi gwiazdami polskiego stand-upu jak: Michał Lotek Lodkowski, Błażej Krajewski, czy Michał Leja. Do tej pory występ rapera, jak i nagrania z całej trasy, nie były dostępne nigdzie w internecie. 2 kwietnia ma się to zmienić. Nagranie z katowickiego Spodka z udziałem KęKego trafi na platformę vod Playlive. Jak można przeczytać w opisie na stronie:

Pierwszy raz w historii online: Please, Stand-up! Ponad dwie godziny fantastycznej, mocnej rozrywki. Zapraszamy do obejrzenia nagrania z największego stand-upowego wydarzenia minionego roku! Najlepsi polscy komicy, multimedialne show i gość specjalny. Gospodarzem spektaklu jest uwielbiany przez tłumy Łukasz Lotek Lodkowski. Wystąpili Piotr Zola Szulowski, Błażej Krajewski, Michał Leja, Darek Gadowski, Tomek Kołecki. O oprawę muzyczną i wizualną zadbał fenomenalny Falcon1, a gościem specjalnym był kolekcjoner platynowych płyt, raper KęKę, który wykonał specjalnie na tę okazję przygotowany materiał stand-upowy. Nie możesz tego przegapić! Materiał dostępny jedynie przez 7 dni.

Link do zakupu nagrania na Playlive znajdziecie tutaj.

KęKę – 2021 prod. Sergiusz, Newlight$

Trasa Please Stand-up powróci w 2022 roku!

Trasa Please, Stand-up powróci w 2022 roku w 13 miastach w Polsce. Tym razem bez KęKego, jednak nie zabraknie gościa specjalnego. Jak możemy przeczytać w opisie:

Najlepsi polscy komicy, multimedialne show i gość specjalny w najpiękniejszych polskich arenach. Gospodarzem show będzie uwielbiany przez tłumy Łukasz Lotek Lodkowski. Wystąpią Piotr Zola Szulowski, Błażej Krajewski, Michał Leja, Darek Gadowski i Tomek Kołecki. O oprawę muzyczną i wizualną zadba Dj roku 2021, Falcon1, a gościem specjalnym będzie fantastyczny aktor, Janusz Chabior. Nie możesz tego przegapić!

Bilety na to wydarzenie są dostępne na stronie biletomat.pl.

Już 2 kwietnia będzie dostępne online nagranie z trasy Please, Stand-up 2021 w katowickim Spodku, podczas której wystąpił m.in. KęKę. Gdzie będzie można sprawdzić, jak poradził sobie raper w nowej roli? Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli […]

Kup bilet na trasę Please, stand-up! Edycja 2022

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →