fot. materiały promocyjne

Polska Wersja wraca z albumem po latach. Pierwszy singiel z KęKę już dostępny


18 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Polska Wersja po kilku latach wraca na rynek wydawniczy. Grupa zaprezentowała singiel, w którym gościnnie wystąpił KęKę.

Polska Wersja zapowiada album

Dziś w sieci zadebiutował pierwszy singiel zapowiadający wydawniczy powrót Polskiej Wersji. W singlu Dłużej tak nie może być obok gospodarzy wystąpił KęKę oraz chór dziecięcy Alla Polacca, który działa przy Teatrze Wielkim Opery Narodowej. Produkcją singla zajął się Macie K., a mix i mastering wykonał Grrracz.

Zobacz: KęKę zdobył już szesnaście platyn, ale dopiero pierwszą poczwórną

Piosence towarzyszy teledysk, za którym stoi ekipa M.L. FILMZ Maćka Lipińskiego. Grupa ma na koncie współprace z takimi artystami jak Tede, Ero czy Kabe.

Polska Wersja feat. KęKę – Dłużej tak nie może być

Wraz z premierą singla ruszyła przedsprzedaż najnowszego albumu PW. Krążek Na waszych oczach ukaże się nakładem D.A. Records. W oficjalnym sklepie grupy pojawiły się dwa warianty – standardowy i preorderowy. Drugi z wymienionych składa się z płyty, autografów, pudełka z alternatywną okładką oraz pakietu wlep. Pakiet standardowy składa się wyłącznie z kompaktu. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie Na waszych oczach trafi na półki sklepowe, jednak według informacji podanych w sklepie, zamówienia zostaną zrealizowane w ciągu pięćdziesięciu dni. Można więc przypuszczać, że krążek ukaże się na początku przyszłego roku. Znajdzie się na nim trzynaście piosenek.

Album daje wyraz niepokojom jednostki w niestabilnym świecie i jest mocno osadzony w dzisiejszych realiach.

Fani Polskiej Wersji znajdą tutaj wszystkie charakterystyczne elementy stylu rapu Hinola i Jano, więc ta płyta jest obowiązkową pozycją w waszej kolekcji

– czytamy w opisie.
polska wersja na waszych oczach
wizualizacja okładki albumu Na waszych oczach, D.A. Records 2022/2023

Na waszych oczach będzie pierwszym wydawnictwem Polskiej Wersji od siedmiu lat. W marcu 2016 na rynku zadebiutowała płyta Notabene. Związek Producentów Audio Video przyznał raperom Platynową Płytę za sprzedaż ponad trzydziestu tysięcy egzemplarzy.

Polska Wersja – Notabene – odsłuch albumu

Polska Wersja po kilku latach wraca na rynek wydawniczy. Grupa zaprezentowała singiel, w którym gościnnie wystąpił KęKę. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Polska Wersja zapowiada album […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →