media społecznościowe rapera

KęKę chwali się liczbą sprzedanych płyt. Po albumy rapera sięgnęły setki tysięcy Polaków


01 września 2022

Podziel się newsem:

KęKę od czasu debiutanckiego krążka wydał sześć solowych albumów. W tym czasie raper sprzedał łącznie setki tysięcy egzemplarzy, czym nie omieszkał się pochwalić. Jednocześnie radomianin ruszył ze specjalną promocją.

KęKę z imponującym wynikiem

4 listopada minie dokładnie dziewięć lat od wydania Takich Rzeczy Siary nakładem Prosto Label. Od tego czasu radomianin regularnie wydaje kolejne krążki. W 2015 ukazały się Nowe Rzeczy, rok później zamknął trylogię Trzecimi Rzeczami. Po dwóch latach KęKę wrócił do słuchaczy z krążkiem To Tu, a w 2019 roku na rynku zadebiutował Mr KęKę. Obecnie solową dyskografię rapera wieńczy Siara z kwietnia poprzedniego roku oraz Bis EP dodawane w preorderach wspomnianego materiału.

Zobacz: Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów

Jakiś czas temu łączna sprzedaż moich 6 albumów przekroczyła 500 000 szt.

Dziękuję Wam wszystkim za ten wynik!
Współpracownikom i Słuchaczom.

Przemiana od bezrobotnego 30 latka w szponach nałogu, do jednej z bardziej udanych karier ostatnich lat, nie byłaby możliwa bez Was

– napisał w mediach społecznościowych raper (pisownia oryginalna).

Świętując ponad półmilionową sprzedaż, KęKę ruszył z promocją w oficjalnym sklepie. Cały asortyment, oprócz kaset, objęto rabatem w wysokości dwudziestu procent. informuje również, że z nakładu wynoszącego siedemset egzemplarzy zostało około dwustu sztuk limitowanych kaseciaków.

Na razie nie wiadomo, kiedy Siara wyda kolejny krążek. W styczniu tego roku KęKę wyznał słuchaczom, że przeżył kryzys twórczy. Od tego czasu w sieci pojawiło się kilka singli, jednak nowy album radomskiego rapera dalej pozostaje w sferze domysłów.

KęKę – Możesz mi

KęKę od czasu debiutanckiego krążka wydał sześć solowych albumów. W tym czasie raper sprzedał łącznie setki tysięcy egzemplarzy, czym nie omieszkał się pochwalić. Jednocześnie radomianin ruszył ze specjalną promocją. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →