media społecznościowe rapera

KęKę chwali się liczbą sprzedanych płyt. Po albumy rapera sięgnęły setki tysięcy Polaków


01 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

KęKę od czasu debiutanckiego krążka wydał sześć solowych albumów. W tym czasie raper sprzedał łącznie setki tysięcy egzemplarzy, czym nie omieszkał się pochwalić. Jednocześnie radomianin ruszył ze specjalną promocją.

KęKę z imponującym wynikiem

4 listopada minie dokładnie dziewięć lat od wydania Takich Rzeczy Siary nakładem Prosto Label. Od tego czasu radomianin regularnie wydaje kolejne krążki. W 2015 ukazały się Nowe Rzeczy, rok później zamknął trylogię Trzecimi Rzeczami. Po dwóch latach KęKę wrócił do słuchaczy z krążkiem To Tu, a w 2019 roku na rynku zadebiutował Mr KęKę. Obecnie solową dyskografię rapera wieńczy Siara z kwietnia poprzedniego roku oraz Bis EP dodawane w preorderach wspomnianego materiału.

Zobacz: Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów

Jakiś czas temu łączna sprzedaż moich 6 albumów przekroczyła 500 000 szt.

Dziękuję Wam wszystkim za ten wynik!
Współpracownikom i Słuchaczom.

Przemiana od bezrobotnego 30 latka w szponach nałogu, do jednej z bardziej udanych karier ostatnich lat, nie byłaby możliwa bez Was

– napisał w mediach społecznościowych raper (pisownia oryginalna).

Świętując ponad półmilionową sprzedaż, KęKę ruszył z promocją w oficjalnym sklepie. Cały asortyment, oprócz kaset, objęto rabatem w wysokości dwudziestu procent. informuje również, że z nakładu wynoszącego siedemset egzemplarzy zostało około dwustu sztuk limitowanych kaseciaków.

Na razie nie wiadomo, kiedy Siara wyda kolejny krążek. W styczniu tego roku KęKę wyznał słuchaczom, że przeżył kryzys twórczy. Od tego czasu w sieci pojawiło się kilka singli, jednak nowy album radomskiego rapera dalej pozostaje w sferze domysłów.

KęKę – Możesz mi

KęKę od czasu debiutanckiego krążka wydał sześć solowych albumów. W tym czasie raper sprzedał łącznie setki tysięcy egzemplarzy, czym nie omieszkał się pochwalić. Jednocześnie radomianin ruszył ze specjalną promocją. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →