materiały promocyjne

„Please, stand-up!” powraca z jesienną trasą w szesnastu miastach


05 września 2022

Podziel się newsem:

Już tej jesieni powraca trasa Please, stand-up! Sprawdź, gdzie będziesz mógł zobaczyć najlepszych stand-uperów w Polsce.

Stand-up mocny jak nigdy wcześniej

Co do tego, że stand-up jako forma rozrywki przeżywa swój rozkwit, nie ma żadnych wątpliwości. Coraz więcej osób stawia na ten rodzaj humoru kosztem tradycyjnych w Polsce kabaretów, o czym najlepiej świadczą największe areny w Polsce wypełniane po brzegi przez najlepszych stand-uperów w tym kraju. Jeden z nich, Łukasz „Lotek” Lodkowski, został twarzą największej trasy w Polsce, Please, stand-up!, która wystartuje już 8 września.

Please, stand-up, startujemy w Kielcach!

Michał LejaTomek KołeckiBłażej KrajewskiPiotr „Zola” SzulowskiDarek GadowskiŁukasz „Lotek” Lodkowski, a także aktor Janusz Chabior. Czy to nowy skład Avengers? Nie, to artyści na trasie Please, stand-up! Pierwszy weekend, w trakcie którego możecie zobaczyć tę niezwykłą ekipę, nadchodzi wielkimi krokami. W tym tygodniu widzimy się w Kielcach na Hali Legionów (8 września), w Warszawie na Stadionie Legii Warszawa (9 września), a także w Częstochowie na Hali Sportowej (10 września). Poniżej znajdziecie pełną listę szesnastu wydarzeń z trasy Please, stand-up!

Bilety na wszystkie wydarzenia z trasy Please, stand-up! znajdziecie w serwisie Biletomat.pl.

Please, Stand-up! Łódź 2022
Please, stand-up!/ fot. Facebook

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Już tej jesieni powraca trasa Please, stand-up! Sprawdź, gdzie będziesz mógł zobaczyć najlepszych stand-uperów w Polsce. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze […]

Kup bilety na trasę Please, Stand-Up 2022!

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →