materiały promocyjne

“Please, stand-up!” powraca z jesienną trasą w szesnastu miastach


05 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Już tej jesieni powraca trasa Please, stand-up! Sprawdź, gdzie będziesz mógł zobaczyć najlepszych stand-uperów w Polsce.

Stand-up mocny jak nigdy wcześniej

Co do tego, że stand-up jako forma rozrywki przeżywa swój rozkwit, nie ma żadnych wątpliwości. Coraz więcej osób stawia na ten rodzaj humoru kosztem tradycyjnych w Polsce kabaretów, o czym najlepiej świadczą największe areny w Polsce wypełniane po brzegi przez najlepszych stand-uperów w tym kraju. Jeden z nich, Łukasz “Lotek” Lodkowski, został twarzą największej trasy w Polsce, Please, stand-up!, która wystartuje już 8 września.

Please, stand-up, startujemy w Kielcach!

Michał LejaTomek KołeckiBłażej KrajewskiPiotr „Zola” SzulowskiDarek GadowskiŁukasz „Lotek” Lodkowski, a także aktor Janusz Chabior. Czy to nowy skład Avengers? Nie, to artyści na trasie Please, stand-up! Pierwszy weekend, w trakcie którego możecie zobaczyć tę niezwykłą ekipę, nadchodzi wielkimi krokami. W tym tygodniu widzimy się w Kielcach na Hali Legionów (8 września), w Warszawie na Stadionie Legii Warszawa (9 września), a także w Częstochowie na Hali Sportowej (10 września). Poniżej znajdziecie pełną listę szesnastu wydarzeń z trasy Please, stand-up!

Bilety na wszystkie wydarzenia z trasy Please, stand-up! znajdziecie w serwisie Biletomat.pl.

Please, Stand-up! Łódź 2022
Please, stand-up!/ fot. Facebook

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Już tej jesieni powraca trasa Please, stand-up! Sprawdź, gdzie będziesz mógł zobaczyć najlepszych stand-uperów w Polsce. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Stand-up mocny jak nigdy wcześniej Co do tego, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →