via Facebook / Please, Stand-up!

Nadchodzi jesień, a wraz z nią trasa Please, Stand-up! Gdzie i kiedy odbędą się wydarzenia?


09 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Już za miesiąc wystartuje trasa ogólnopolska trasa Please, stand-up! Kilkanaście miast, najlepszy stand-uperzy w Polsce i gość specjalny. Z kim się widzimy?

Stand-up rośnie w siłę

Polski stand-up cieszy się dużą popularnością, co widać po ilości występów, tras, festiwali czy wyświetleń poszczególnych programów w serwisie YouTube. Stąd też trasa Please, Stand-up!, która już po raz kolejny odbędzie się w całym kraju. I tak jak w przypadku poprzedniej edycji, czeka na nas solidna dawka śmiechu serwowana przez najlepszych komików w kraju. Wystąpią Michał Leja, Tomek Kołecki, Błażej Krajewski, Piotr „Zola” Szulowski, Darek Gadowski oraz Łukasz „Lotek” Lodkowski, który będzie także gospodarzem każdego z wydarzenia. To jednak nie wszystko, bo na trasie pojawi się gość specjalny, wielokrotnie nagradzany w Polsce aktor teatralny, serialowy i filmowy – Janusz Chabior. Za graficzną i muzyczną oprawę show ponownie odpowiedzialny będzie DJ Falcon1.

Please, Stand up! – harmonogram

Trzeba przyznać, że stand-uperzy będą dosyć zajęci. Trasa odbędzie się we wrześniu oraz październiku i obejmie piętnaście miast. Tak prezentuje się rozkład jazdy:

Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziecie w serwisie Biletomat.pl.

Please, Stand-up! Łódź 2022
via Facebook

W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Już za miesiąc wystartuje trasa ogólnopolska trasa Please, stand-up! Kilkanaście miast, najlepszy stand-uperzy w Polsce i gość specjalny. Z kim się widzimy? Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Kup bilety na trasę Please, Stand-up!

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →