Please, stand-up! Najlepsi komicy ruszają w trasę po Polsce


10 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Please, stand-up! Oto właściwa pora na przygodę z komedią! Zespół złożony z najlepszych spośród najlepszych w swym fachu, już wkrótce zaczyna podróż po największych polskich miastach. Nie czekajcie na ostatni dzwonek i kupcie bilety!

Please, stand-up! Komedia stacjonarnie lub online

Trochę się trzeba było naczekać, lecz przynajmniej nikt nie powie, że nie było warto. Takie ogłoszenia wzbudzają nadzieję na powrót do względnej normalności, no i dają też pewien punkt wyjścia. Mamy do czego odliczać – w tym przypadku do największego komediowego wydarzenia w Polsce. To żadna przesada: zapowiada się, że Please, stand-up! wysadzi nas z siedzeń. Z tych na sali lub sprzed wygodnego telewizora, bo opcje na uczestniczenie w tym wydarzeniu macie dwie. Na żywo albo na żywo z własnego salonu. Nie ukrywamy, że dobrze będzie znów spotkać się w przestrzeni publicznej i patrzeć na scenę, gdzie są artyści i móc ich oklaskiwać. Jeśli jednak wolicie postawić na rozrywkę online – nic nie stoi na przeszkodzie.

Please, stand-up!
źródlo: Facebook/Please, stand-up!

Please, stand-up! Z kim będziemy śmiać się do łez?

Najważniejsze pytanie brzmi: kogo zobaczymy na scenie? Muszę Wam powiedzieć – nie ma lipy. Organizatorzy mogą pochwalić się mocnym składem: już samo brzmienie tych nazwisk powinno nakręcić wszystkich zainteresowanych na ich występy.

Piotr Zola SzulowskiBłażej Krajewski, Michał LejaDarek Gadowski, Tomek Kołecki – czy to brzmi dobrze? Jeszcze jak! Ponadto, rolę konferansjera przyjmie na siebie nie kto inny, jak Łukasz Lotek Lodkowski, czyli twarz polskiej komedii. Please, stand-up! po raz kolejny pochwali się też swoim rapowym reprezentantem. Tym razem na scenie w roli nieco innej, niż do tej pory, sprawdzi się Kękę. No, to co Wy na to?

Please Stand-up

Please, Stand-up 2021 – daty, miejsca, bilety

Trzynaście polskich miast i trzynaście niezwykłych spektakli. Wejściówki na wydarzenia znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Sprawdźcie, czy występy komików odbędą się również w Waszych okolicach!

Please, stand-up! Oto właściwa pora na przygodę z komedią! Zespół złożony z najlepszych spośród najlepszych w swym fachu, już wkrótce zaczyna podróż po największych polskich miastach. Nie czekajcie na ostatni dzwonek i kupcie bilety! Please, stand-up! Komedia stacjonarnie lub online Trochę się trzeba było naczekać, lecz przynajmniej nikt nie powie, że nie było warto. Takie […]

Please, Stand-up! - trasa

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →