fot. Please, Stand-up

Trasa Stand-up Festival 2022 trwa w najlepsze. Sprawdźcie, gdzie jeszcze będzie można wybrać się na występ


19 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Trasa Stand-up Festival 2022 wystartowała we Wrocławiu i zaliczyła również Warszawę. Gdzie jeszcze będzie można zobaczyć crème de la crème polskiego stand-upu?

Stand-up Festival 2022 kontynuuje trasę

Polski stand-up rośnie w siłę, co doskonale widać po ilości występów, krajowych trasach czy całych festiwalach, które odbywają się w naszym kraju. 28 maja na Tarczyński Arena we Wrocławiu rozpoczęła się ogólnopolska trasa Stand-up Festival 2022. Oprócz wydarzenia w stolicy województwa dolnośląskiego miał miejsce również występ w stolicy, na Stadionie Miejskim Legii Warszawa. Uczestnicy biorą obecnie chwilę oddechu, aby już za jakiś czas ponownie ruszyć w Polskę i dostarczyć nam masę śmiechu oraz zadbać o to, abyśmy dobrze spędzili wieczór. W takim towarzystwie spędzanie wolnego czasu to czysta przyjemność.

Trasa Stand-up Festival 2022 trwa w najlepsze. Sprawdźcie, gdzie jeszcze będzie można wybrać się na występ
fot. Please, Stand-up

Stand-up Festival 2022: skład i rozkład jazdy

Na całej trasie występuje crème de la crème polskiego stand-upu: Piotr Zola Szulowski, Błażej Krajewski, Michał Leja, Wiolka Walaszczyk, Tomek Kołecki, Czarek Sikora, Darek Gadowski oraz Łukasz “Lodek” Lotkowski, który pełni jednocześnie funkcję gospodarza całej trasy Stand-up Festival 2022. Oprawą muzyczną oraz graficzną zajmuje się człowiek instytucja w polskim rapie, DJ Falcon1. Zapinajcie pasy, bo szykują się fantastyczne wydarzenia z rozrywką na najwyższym poziomie. Koniecznie zaopatrzcie się w bilet na któreś z wydarzeń, bo taki skład warto zobaczyć na żywo. Tak prezentuje się rozkład jazdy na pozostałą część trasy:

Trasa Stand-up Festival 2022 wystartowała we Wrocławiu i zaliczyła również Warszawę. Gdzie jeszcze będzie można zobaczyć crème de la crème polskiego stand-upu? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Stand-up Festival […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →