Stand-up w swojej najlepszej formie powraca. Sprawdźcie nasze propozycje komediowych festiwali


14 maja 2021

Podziel się newsem:

Stand-up już od dawna jest uznawany za sztukę – i to równorzędną z chodzeniem do kina lub nawet do teatru. W Polsce owa scena działa zaś niezwykle prężnie, dlatego prezentujemy Wam najlepsze festiwale z najlepszymi komikami w obsadzie.

Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni, ale spokojnie możemy śmiać się wszyscy razem. Skoro kultura powoli się odmraża, społeczne życie wraca do normy, to należy już tylko zacierać ręce i wpisywać w kalendarzu kolejne daty. Specjalnie dla Was mamy propozycję trzech stand-upowych eventów, których nie możecie przegapić. Największe nazwiska polskiej sceny komediowej, niesamowita oprawa muzyczna, występy, jakich z pewnością nie zapomnicie. Sprawdzajcie!

Please, Stand-up! zaczyna się już za chwilę

No co tu dużo mówić… Trzynaście polskich miast, szesnaście nietypowych przedstawień, jedna wielka beczka śmiechu. W trasę komicy wyruszą już wkrótce, bo już w niedzielę startują w Warszawie, później odwiedzić Wrocław, a następnie ponowić występy we wrześniu i przejąć pozostałe jedenaście miast. Jako gospodarz show zaprezentuje się niezawodny Łukasz Lotek Lodkowski, a jego nieodłącznym wsparciem będą stand-uperzy w składzie: Piotr Zola SzulowskiBłażej Krajewski, Michał LejaDarek Gadowski i Tomek Kołecki. Gościem specjalnym i wisienką na torcie całego festiwalu jest zaś KęKę, który pałeczkę przejął po O.S.T.R. Poniżej prezentujemy Wam najbliższy rozkład jazdy, dajcie się skusić!

Please, Stand-up! 2021 rusza już w kwietniu

Please, Stand-up! – bilety na wydarzenia

Bilety na wszystkie wydarzenia z cyklu Please, stand-up oczywiście znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Sopot Stand-up Festival – 3 razy w Operze Leśnej

Zdaje się, że w Trójmieście to jednak jest zajawka na komedię. W Operze Leśnej trzy razy odbędzie się widowisko, które nawet najbardziej zatwardziałych i nieczułych doprowadzi do łez. Na scenie przed Państwem staną Piotr Zola Szulowski, Błażej Krajewski, Michał Leja, Darek Gadowski, Wiolka Walaszczyk oraz Tomek Kołecki, zaś komediowy raut poprowadzi nie kto inny, jak Łukasz Lotek Lodkowski.

Sopot Stand-up Festival – bilety na wydarzenia

Bilety na wszystkie wydarzenia z cyklu Sopot Stand-up Festival oczywiście znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

sopot stand-up festival bilety

Mazury Stand-up Festival – śmiech w Krainie Jezior

Dawka zabawy nie ominie również Mazur – nikt o nich nie zapomniał, bez obaw. Znana już ekipa w składzie Piotr Zola Szulowski, Błażej Krajewski, Michał Leja, Darek Gadowski, Wiolka Walaszczyk i Tomek Kołecki z nieocenionym Łukaszem Lotkiem Lodkowskim sprawi, że i nad jeziorami poleją się łzy. Śmiechu – żeby nie było wątpliwości.

Mazury Stand-up Festival – bilety na wydarzenia

Bilety na wszystkie wydarzenia z cyklu Mazury Stand-up Festival oczywiście znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Stand-up już od dawna jest uznawany za sztukę – i to równorzędną z chodzeniem do kina lub nawet do teatru. W Polsce owa scena działa zaś niezwykle prężnie, dlatego prezentujemy Wam najlepsze festiwale z najlepszymi komikami w obsadzie. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są […]

Please, Stand-up! | Mazury Stand-up Festival | Sopot Stand-up Festival

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →