KęKę ze swoim “Jednorożcem” wjeżdża na YouTube. “SIARA” jest już platynowy


05 maja 2021

Obserwuj nas na instagramie:

KęKę postanowił umilić swoim słuchaczom weekend majowy puszczając do sieci nowy klip promujący wydany przed dwoma tygodniami album SIARA, co, jak sam zaznacza, robi całkowicie samodzielnie, zastanawiając się jednocześnie, czy takie ruchy promocyjne, w tym okresie, były tymi właściwymi.

I oczywiście, robi to z utrzymaniem charakterystycznego dla siebie poczucia humoru. Niedzielną premierę klipu do utworu Jednorożec, którą KęKę zaznaczył, że przeprowadza samodzielnie, gdyż “wszyscy mają wolne”, raper poprzedził zamieszczeniem w mediach społecznościowych wpisu utrzymanego w równie żartobliwym tonie:

Hej, mam już klip do Jednorożca
Bardzo lubię ten numer i klip też mi się mega podoba.
Dlatego chciałbym zrobić premierę w dogodnym terminie.
Teraz na YT króluje nowy numer Ekipy, jest też parę innych głośnych premier i obawiam się, że będzie ciężko się przebić.
Do tego majówka, pewnie chillujecie, a nie macie ochoty oglądać nic na YT.
Dlatego dobry dobór czasu premiery jest tak istotny.
I teraz pytanie do Was, może są wśród Was jacyś spece od marketingu i YT.
Mam do wyboru dwa terminy.
Który według Was lepszy?
TO MEGA WAŻNE. OD TEGO WIELE ZALEŻY
10.30
czy
10.31
Dajcie KONIECZNIE ZNAĆ, co myślicie..

napisał KęKę przed premierą klipu Jednorożec

Tym sposobem majówkowy poranek powitał nas teledyskiem do utworu Jednorożec. Równocześnie z premierą klipu dowiedzieliśmy się od KęKę, że sam utwór, jest jednym z jego ulubionych numerów, spośród tych, które znalazły się na albumie SIARA. Tekst Jednorożca Piotr Siara nagrał na beacie, który wyprodukował moody scrag. Jego taneczną wizualizacją natomiast zajęło się studio H D S C V M.

KęKę – Jednorożec

Kolejna Platyna już kilka dni po premierze

Na cztery dni przed premierą szóstego solowego albumu, KęKę mógł pochwalić się wyprzedaniem całego, przeznaczonego na preroder, nakładu swojego najnowszego albumu. Złotą Płytę przyznano zatem jeszcze zanim SIARA pojawił się na rynku. Jak zauważył sam KiKi, stanowi to jeden z najlepszych wyników ostatnich lat w całej polskiej muzyce. Kwestia przyznania Platynowej Płyty była zatem, w tym przypadku, jedynie kwestią czasu. Próg pozwalający przyznać ten certyfikat osiągnięto już kilka dni po premierze wydawnictwa SIARA, która miała miejsce w przedostatni piątek kwietnia. Za tak wysokie zainteresowanie kolejnym już swoim albumem, KęKę również podziękował swoim słuchaczom.

KęKę dziękuje słuchaczom za sprzedaż albumu SIARA

Mamy to!
Chciałbym Wam serdecznie podziękować!
Po otrzymaniu najnowszych raportów, mogę już ogłosić, że zaledwie parę dni po premierze mamy PLATYNOWĄ PŁYTĘ!
Nie będę ukrywał, bardzo mi miło.
Samo wyróżnienie, tym bardziej tak szybkie, oczywiście mnie cieszy, ale jeszcze bardziej cieszą mnie Wasze reakcje na płytę.
Dawno nie spotkałem się z tak pozytywnym odbiorem mojego albumu. Wyniki sprzedażowe choć są super, to uwierzcie mi, nawet w małej części nie jarają mnie tak jak wiadomości od Was, że Siara Wam się podoba.
Od lat mam wrażenie że jestem coraz bardziej niedzisiejszy w branży. Zarówno pod kątem treści, podejścia do nagrywek, tworzenia albumu czy marketingu.
Mimo tego jakoś macie to gdzieś, i nadal jesteście TU.
Dzięki. KęKi

SIARA już wkrótce zawita do Twojego miasta

Zniesienie pandemicznych obostrzeń bezpośrednio otwiera rynek koncertów. A tym samym otwiera się przysłowiowa furtka, przez którą już wkrótce na scenę wejdzie SIARA! Pochodzący z Radomia raper, podobnie jak większość, również wykorzystał szansę i zaplanował już na najbliższy czas koncerty w większych miastach. Pierwszym miastem, w którym SIARA zabrzmi w wersji live, będzie Poznań i stanie się to już 29 maja. Następnie będzie Wrocław, Warszawa, Kraków i Szczecin. Kolejne lokalizację koncertów KiKiego być może zostaną dodane, jednak jak zauważa sam zainteresowany: “Ze względu na sytuację, koncertów promocyjnych “Siarę” będzie BARDZO MAŁO”.

KęKę – SIARA – odsłuch albumu

KęKę został… stand-uperem! Raper wystąpi na trasie Please, Stand-up!

KęKę jest kolejnym raperem, który spróbuje swoich sił w stand-upie! Jak sobie poradzi? Tego dowiecie się, kupując bilety na Please, Stand-up!, czyli jedno z najlepszych wydarzeń stand-upowych w Polsce.

Raper zaplanował już także koncerty promujące album “SIARA”, którego wysoka sprzedaż to jeden rekordowych wyników w polskiej muzyce w ostatnich latach.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →