KęKę powraca na społecznościówki jako Mr. Kękę i zapowiada nową płytę!


23 listopada 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Piotrek Siara wyjaśnił, skąd wzięła się nowa ksywka.

Niedawno radomski raper zniknął z Facebooka i Instagrama, by powrócić jako… Mr. KęKę. Okazało się, że nowa ksywka jest jednocześnie tytułem kolejnego albumu, który ukaże się w przyszłym roku.

Zapowiedź płyty i jej tytuł KęKę zdradził już we wrześniu w kawałku “Nie wierzę”, gdzie rapuje “Mr. KęKę tutaj wjedzie, to nie wierzę, że nie ruszysz głową / 2019 dzieciak, wiem że czekasz na to jak na kieszonkowe”.

Mr. KęKę przyznał na Facebooku, że to nie jedyna zamiana, jakiej możemy się niedługo spodziewać. Czekamy więc na dalsze wieści o nowym Misterze z Radomia!

Starego, dobrego KęKę możecie natomiast złapać jeszcze w kilku miastach Polski, w których pojawi się w ramach trasy “To Tu”. Zobaczcie, gdzie i kiedy w tym roku KęKę wystąpi na żywo.

 

Piotrek Siara wyjaśnił, skąd wzięła się nowa ksywka. Niedawno radomski raper zniknął z Facebooka i Instagrama, by powrócić jako… Mr. KęKę. Okazało się, że nowa ksywka jest jednocześnie tytułem kolejnego albumu, który ukaże się w przyszłym roku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →