fot. Kamil Strudziński

KęKę zdobył już szesnaście platyn, ale dopiero pierwszą poczwórną


23 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

KęKę cały czas cieszy się zainteresowaniem wokół swojej twórczości. Radomianin pochwalił się kolejnym wyróżnieniem sprzedażowym.

KęKę dziękuje słuchaczom za kolejne wyróżnienie

KęKę ogłosił wczoraj w mediach społecznościowych kolejne osiągnięcie. Siara pochwalił się słuchaczom, że po raz pierwszy w karierze Związek Producentów Audio Video przyznał mu poczwórnie Platynową Płytę. Album To Tu, który trafił na rynek w marcu 2018 roku, sprzedał się w nakładzie ponad stu dwudziestu tysięcy sztuk.

Zobacz: KęKę chwali się liczba sprzedanych płyt. Po albumy rapera sięgnęły setki tysięcy Polaków

Dziękując fanom, zdradził również, że łącznie jego albumy uzbierały aż szesnaście platynowych wyróżnień, czyli przekroczyły nakład czterystu osiemdziesięciu tysięcy egzemplarzy. Na początku września radomianin informował, że łączna sprzedaż przebiła już pół miliona płyt, tak więc można podejrzewać, że wkrótce autor Takich Rzeczy pochwali się kolejnym wyróżnieniem od ZPAV-u.

Dyskografię KęKiego wieńczy Siara wydana w kwietniu zeszłego roku. Album rozszedł się w ponad sześćdziesięciu tysiącach sztuk. Razem z Siarą na rynek trafił Bis EP, który dodawano w specjalnej wersji albumu. Na początku 2022 KęKę opublikował singiel 2021, w którym podsumował minione miesiące. Kilka dni przed publikacją utworu radomianin wyznał fanom, że przeżywał kryzys twórczy i nie napisał żadnej piosenki przez rok.

Od premiery 2021 w sieci ukazały się jeszcze dwa solowe single Siary, a każdy z nich zebrał blisko dwa miliony odsłon na YouTube. Ostatnia premiera, tj. Możesz mi, trafiła na platformy streamingowe pod koniec lipca. Nie wiadomo jednak, kiedy raper zamierza wydać kolejny materiał.

KęKę – Możesz mi

KęKę cały czas cieszy się zainteresowaniem wokół swojej twórczości. Radomianin pochwalił się kolejnym wyróżnieniem sprzedażowym. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie KęKę dziękuje słuchaczom za kolejne wyróżnienie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →