kadr z klipu do utworu „Możesz mi" KęKę

Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów


28 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

KęKę po wymianie “uprzejmości” na facebooku z działem PR-u polskiego oddziału Kia Motors wytacza ciężkie działa. Raper nagrał diss na producenta samochodów.

Najdziwniejszy beef w polskim rapie?

Mieliśmy w polskim rapie już różne konflikty wywołane przez wiele dziwnych powodów. Takie bardziej typowe jak personalne utarczki czy zatargi na tle muzycznym. Mieliśmy jeden beef o ksywę (Mes i Mezo), natomiast tego, co dziś się wydarzyło, polska scena jeszcze nie widziała. Około miesiąc temu KęKę zaczął wdawać się w przepychanki w komentarzach na Facebooku z działem PR polskiego oddziału firmy Kia Motors, produkującej samochody osobowe. Wszystko utrzymane w dość humorystycznym tonie spowodowane było faktem, że samochód tej marki, którego posiadaczem jest raper, notorycznie się psuje. Nie znajdując odpowiedzi na nurtujące go pytania, lub chociaż przeprosin w facebookowych komentarzach, KęKę postanowił wytoczyć ciężkie działa. Nagrał pierwszy w historii polskiego rapu diss na producenta samochodów. Możesz mi to humorystyczny utwór oparty na licznych dwuznacznościach i niedomówieniach, jednak jasno wskazujący do kogo jest skierowany. Za beat do utworu odpowiadają ADZ i Foxs. Klip jest dziełem Marty Smereckiej ze Studio Lepiej. Jak myślicie, będzie pełnoprawny beef? Może znajdzie się w Kii jakiś zatrudniony raper, który odpowie KęKę?

KęKę – Możesz mi prod. ADZ, Foxs

KęKę discopolowiec?

KęKę jest jednym z raperów, którzy z powodzeniem prowadzą działalność na TikToku. Jego konto ma charakter czysto humorystyczny i jak sam zaznacza, dzieli się na nim “rapem, żartami, cudnym ciałem”. Niedawno jeden z użytkowników zapytał, go czy nagrałby utwór disco polo. KęKę bez wahania odpowiedział, że tak, gdyby tylko umiał śpiewać i nawet podzielił się z widzami fragmentem autorskiego utworu. Co myślicie? Zenek Martyniuk musi się bać o swoją koronę króla disco polo?

@piotrkekesiara #odpowiedź na @sojero_o ♬ dźwięk oryginalny – PiotrKeKeSiara

KęKę po wymianie “uprzejmości” na facebooku z działem PR-u polskiego oddziału Kia Motors wytacza ciężkie działa. Raper nagrał diss na producenta samochodów. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Najdziwniejszy beef w polskim rapie? Mieliśmy w polskim rapie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →