kadr z klipu do utworu „Możesz Mi” KęKę

KęKę z kolejną platyną w swojej karierze


08 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

KęKę pochwalił się w mediach społecznościowych kolejną podwójnie platynową płytą w swojej karierze. Sprawdź szczegóły!

Platyna za platyną

KęKę nie zwalnia tempa. Choć raper zapowiedział przerwę zarówno w wydawaniu muzyki, jak i koncertowaniu, jego wyniki sprzedażowe pozostają jednymi z najlepszych w Polsce. Niedawno za sprawą swojej ostatniej płyty, Siara, jego legalna dyskografia stała się w całości platynowa (6 albumów od 2013 roku), a teraz może pochwalić się podwójnym platynowym wyróżnieniem dla swojego zeszłorocznego wydawnictwa. Innymi raperami, którzy mogą się pochwalić tym wyróżnieniem w tym roku, są: Sokół za swoje NIC, Guzior za Evil Things, O.S.T.R. za Podróż Zwaną Życiem, Białas za H8M5, Bedoes za Rewolucję Romantyczną, White za Rockstara oraz Rockstara: Do Zachodu Słońca, a także Hinol Polska Wersja za Od Końca Do Początku. Pokazuje to, jak przodującym sprzedażowo obecnie gatunkiem w naszym kraju jest rap. Tylko KęKę może jednak pochwalić się dyskografią w całości platynową.

Podwójna platyna za Siarę KęKę

KęKę z kolejną platyną w swojej karierze

KęKę dissuje producenta samochodów

Gdy już zdawało nam się, że nic w polskim rapie nas nie zdziwi, KęKę przekroczył kolejną granicę, jednak ciężko powiedzieć o tym w kontekście negatywnym. Raper zdissował bowiem… producenta samochodów Kia Motors. Początkowe przepychanki na Facebooku związane z niezadowoleniem z jednego z modeli skończyły się nagraniem przez niego utworu zatytułowanego Możesz mi. Jest to humorystyczny numer oparty na licznych dwuznacznościach i niedomówieniach, jednak jasno wskazujący, do kogo jest skierowany. Za beat do utworu odpowiadają ADZ i Foxs. Klip jest dziełem Marty Smereckiej ze Studio Lepiej. Jak myślicie, będzie pełnoprawny beef? Może znajdzie się w Kii jakiś zatrudniony raper, który odpowie KęKę?

KęKę pochwalił się w mediach społecznościowych kolejną podwójnie platynową płytą w swojej karierze. Sprawdź szczegóły! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze Platyna […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →