kadr z „KęKę X Dzień Z Życia 5 X Moje życie we Wrześni X 18.05.2022"

KęKę w najnowszym vlogu pokazuje, jak żyje mu się we Wrześni


08 czerwca 2022

Podziel się newsem:

KęKę pokazuje, jak wygląda jego życie na co dzień. To pierwszy raz od ponad czterech lat, kiedy radomianin publikuje odcinek z serii Dzień z życia.

KęKę wraca z serią Dzień z życia

Wczoraj na kanale Takie Rzeczy Label ukazał się najnowszy odcinek cyklu Dzień z życia. Seria powróciła po ponad czterech i pół roku nieobecności. KęKę spotkał się z Grzegorzem Florkiem i Radosławem Salamucha 18 maja, by zarejestrować tytułowy dzień z życia. W ciągu półgodzinnego materiału raper przedstawił, jak wygląda jego życie we Wrześni w województwie wielkopolskim.

Zobacz: KęKę z nowym gościnnym występem. Tym razem w utworze Planetar Mustafy

Od ostatniego odcinka Dzień z życia minęło ponad 4,5 roku. Od tej pory zaszło u mnie wiele zmian. Postanowiłem więc ponownie zaprosić Grzegorza Florka i Radosława Salamuchę do spędzenie za mną dnia i udokumentowania jak mi się teraz żyje.

– tłumaczy powrót KęKę (pisownia oryginalna)

KęKę X Dzień Z Życia 5 X Moje życie we Wrześni X 18.05.2022

Razem z publikacją vloga zdradził, że ponad połowa nakładu kaset Siara została sprzedana. Raper zaznacza, że liczba egzemplarzy jest limitowana do pięciuset sztuk, a w przyszłości nie będzie żadnych wznowień.

KęKę zagra podczas Amfiteatr Hip Hop Festiwal we Wrześni. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

18 czerwca KęKę nie będzie musiał spędzić wielu godzin w samochodzie, by zagrać koncert. Raper wystąpi podczas Amfiteatr Hip Hop Festiwal we Wrześni. Impreza odbędzie się w Amfiteatrze im. Anny Jantar w Parku im. Dzieci Wrzesińskich. Start wydarzenia zaplanowano na 17:00.

Wejściówki na wrzesiński Amfiteatr Hip Hop Festiwal znajdziecie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest przedostatnia pula oraz oferta 4+1 gratis. Nie zwlekajcie z zakupem! Oprócz radomianina na scenie pojawią się również Paluch, Malik Montana oraz Jeden.

KęKę pokazuje, jak wygląda jego życie na co dzień. To pierwszy raz od ponad czterech lat, kiedy radomianin publikuje odcinek z serii Dzień z życia. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący […]

KęKę zagra na Amfiteatr Hip Hop Festiwal we Wrześni

Biletomat.pl
95 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →