KęKę zdradza szczegóły nowego albumu. Sprawdźcie pierwszy singiel


20 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Kękę nowy rok rozpoczął od zapowiedzi nowego albumu. Natomiast dziś rano, do sieci trafił pierwszy singiel z Siary. Sprawdźcie, co wiemy na temat nowego krążka radomskiego rapera.

Reklama

Siara i wszystko jasne…

Już w kwietniu, swoją premierę będzie miał już szósty album KęKę. Wydawnictwo zostało zapowiedziane przez rapera już pierwszego dnia nowego roku. Siara, bo taki tytuł nosi następca Mr KęKę, według zapowiedzi samego rapera będzie najbardziej naturalnym materiałem od dawna.

Album ma być w głównej mierze powrotem do czasów, kiedy nie było jeszcze KęKę, a właśnie tytułowy Siara, który całe dnie spędzał na radomskich blokowiskach. Wizja albumu zrodziła się w jego głowie podczas przeprowadzki z rodzinnego Radomia do Wrześni. Tym samym, Siara ma być niejako zamknięciem pewnego etapu w życiu artysty.

Ponadto, podczas pracy nad nowym wydawnictwem, KęKę wcielił się także w rolę realizatora całego projektu. Z tego też powodu, wiele numerów zostało nawinięte na raz. Dzięki temu, posiadają one charakterystyczną dla pierwszych albumów szorstkość i luz.

KęKę

Tymczasem, dziś rano, do sieci trafił pierwszy singiel promujący wydawnictwo. Moja gwardia, to bardzo nostalgiczny utwór, który tylko potwierdza słowa radomskiego rapera na temat klimatu Siary. Zresztą, przekonajcie się sami.

KęKę – Moja gwardia

Jeżeli chodzi o preorder, ten jest dostępny pod tym linkiem. W skład zamówienia przedsprzedażowego, wchodzi oczywiście długogrający album, ale także uzupełniająca go EP’ka. Wydaje mi się, że jest to świetna propozycja, ponieważ wersja fizyczna minialbumu nie będzie więcej dotłaczana i jest to jedyna szansa na jej zdobycie.

Kękę nowy rok rozpoczął od zapowiedzi nowego albumu. Natomiast dziś rano, do sieci trafił pierwszy singiel z Siary. Sprawdźcie, co wiemy na temat nowego krążka radomskiego rapera. Siara i wszystko jasne… Już w kwietniu, swoją premierę będzie miał już szósty album KęKę. Wydawnictwo zostało zapowiedziane przez rapera już pierwszego dnia nowego roku. Siara, bo taki […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Please, Stand-up! | Warszawa, Katowice, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz, Płock, Szczecin, Gdańsk, Wrocław

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.