KęKę podsumowuje rapową przewózkę singlem „Nie mów mi”


08 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Czwartym kawałkiem z płyty Siara, KęKę miał wyjaśnić tych, którzy za dużo mówią o pieniądzach z muzyki. I zrobił to, operując konkretami.

Promocja nowego krążka zaczęła się nieco sentymentalną Moją gwardią. Później przyszedł czas na gorzko-optymistyczne Nadal jestem tu, a także Tryb ON. Ostatni singiel naturalnie dopełniał znaną sprzed lat hitową Presję. Teraz KęKę postanowił na chwilę odejść od bliższej i dalszej przeszłości, by skupić się na tym, co uwiera go w środowisku rapowym. Balladowe, a przy tym przewrotne, nagrane na bicie Chrisa Carsona Nie mów mi, to bragga punktująca wszystkich tych, którzy niemal od początku swoich karier chcą przekonać słuchaczy, że opływają w dostatek.

W ustach wielu raperów brzmiałoby to zapewne, jak żalenie się na własną nieciekawą sytuację. Może nawet chęć zdobycia większej atencji, ale nie w tym przypadku. KęKę faktycznie od dawna ma doskonałe wyniki, zarówno te związane ze sprzedażą płyt (za chwilę dobije do pół miliona egzemplarzy), jak i odsłuchów w sieci. Podkreśla swoją pozycję w branży, mówiąc, że nie ma czasu zgłaszać swoich singli po kolejne wyróżnienia, bo co rusz wpadają mu platyny. Do tego zna wszystkich, a wszyscy znają jego. Tak się właśnie podchodzi do tematu z pozycji siły, a całości dopełnia ironiczny klubowy klip stworzony przez Marathon Films.

Premiera płyty SIARA KęKę już za moment

Wraz z opublikowaniem nowego utworu, raper poinformował, że na stanie ma jeszcze 2000 preorderów. Ci, którzy zaufają Kikiemu, otrzymają nie tylko szósty solowy krążek w jego karierze, ale również EP-kę Bis. Tę będzie można nabyć wyłącznie przy tej okazji. Warto się zatem spieszyć, bo do premiery płyty zapowiedzianej na 23 kwietnia zostało naprawdę mało czasu.

Okładka albumu Siara KęKę

KęKę – Warszawa, Poznań, Kraków – bilety

Artysta już wkrótce wyruszy w trasę ze swoją najnowszą płytą SIARA. Mamy da Was bilety na koncerty w Warszawie, Poznaniu i Krakowie – znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Czwartym kawałkiem z płyty Siara, KęKę miał wyjaśnić tych, którzy za dużo mówią o pieniądzach z muzyki. I zrobił to, operując konkretami. Promocja nowego krążka zaczęła się nieco sentymentalną Moją gwardią. Później przyszedł czas na gorzko-optymistyczne Nadal jestem tu, a także Tryb ON. Ostatni singiel naturalnie dopełniał znaną sprzed lat hitową Presję. Teraz KęKę postanowił […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

KęKę | 14.05 Warszawa, Letnia Scena Progresji | 28.05 Poznań, Skwer Play | 26.06. Kraków, AreNa Lato

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.