Kamil Strudziński

KęKę rozbił bank preorderem swojego nowego albumu


19 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

KęKę nie od dziś ma bardzo zmotywowanych fanów. Tym razem jednak podnieśli oni poprzeczkę tak bardzo, że ręce same składają się do oklasków.

Ogrom płyt w preorderze

Zdobycie Złotej Płyty jeszcze przed premierą materiału to nie pierwszyzna dla KęKę, jednego z najpopularniejszych raperów w kraju. Udało mu się to bowiem już dwa razy. Radomianin zaliczył więc wydawniczy hat-trick, ale nie to jest najciekawsze.

Cały preorderowy nakład albumu SIARA wyprzedał się na pniu, co oznacza, że nabywców znalazło aż 23 tysiące płyt. Jak mówi sam autor, to być może również jeden z najlepszych wyników ostatnich lat w całej polskiej muzyce. Zresztą oddajmy głos zainteresowanemu, bo to przecież kolejna z jego wielkich chwil w branży:

To jeszcze nie wszystko

Osiągnięcie KęKę robi jeszcze większe wrażenie dzięki wpisowi, który ukazał się na fanpage’u Hype. Jego twórca spytał Pietrka o ciekawostki związane z wiadomym wydarzeniem, a z przekazanych informacji wynika, że jest grubiej, niż wygląda to na pierwszy rzut oka.

MC notuje spory wzrost album do albumu, jeśli chodzi o wersje deluxe. To Tu sprzedało się w tej opcji w 18 tysiącach egzemplarzy, a Mr KęKę – w 20. Warto dodać, że obie wspomniane płyty miały gości, więcej klipów i jeszcze na dokładkę ich sprzedaż była miesiąc dłuższa niż ta najnowsza. Progres jest więc bardzo szybki i nikt chyba nie może powiedzieć z przekonaniem graniczącym z pewnością, kiedy to się zatrzyma. Albo czy w ogóle to się stanie.

KęKę – Nie mów mi

Promocja blisko końca

Do tej pory usłyszeliśmy cztery kawałki, które znajdą się na albumie mającym premierę w ten piątek (23 kwietnia). Są to, patrząc chronologicznie, sentymentalna Moja gwardia, gorzko-optymistyczne Nadal jestem tu, Tryb ON, będący swego rodzaju kontynuacją Presji, a także Nie mów mi, czyli rozliczenie z nachalną scenową przewózką.

KęKę Siara okładka
KęKę – Siara – okładka płyty

Przypomnijmy jeszcze, że ponad 20 tysięcy szczęśliwców, którzy wsparli KiKiego przed dniem zero, będzie mieć na półce nie tylko nowe LP, ale także EP-kę Bis.

KęKę – Warszawa, Poznań, Kraków – bilety

Wszyscy ci, którzy chcieliby zobaczyć reprezentanta Radomia na żywo, powinni zainteresować się jego trzema zapowiedzianymi już koncertami. Wejściówki znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

KęKę został… stand-uperem! Raper wystąpi na trasie Please, Stand-up!

KęKę jest kolejnym raperem, który spróbuje swoich sił w stand-upie! Jak sobie poradzi? Tego dowiecie się, kupując bilety na Please, Stand-up!, czyli jedno z najlepszych wydarzeń stand-upowych w Polsce.

KęKę nie od dziś ma bardzo zmotywowanych fanów. Tym razem jednak podnieśli oni poprzeczkę tak bardzo, że ręce same składają się do oklasków. Ogrom płyt w preorderze Zdobycie Złotej Płyty jeszcze przed premierą materiału to nie pierwszyzna dla KęKę, jednego z najpopularniejszych raperów w kraju. Udało mu się to bowiem już dwa razy. Radomianin zaliczył […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

KęKę | 14.05 Warszawa, Letnia Scena Progresji | 28.05 Poznań, Skwer Play | 26.06. Kraków, AreNa Lato

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →