Stand-up Gorzów Wlkp. Tomek Kołecki & Rafał Banaś

12 listopada 2019, Wtorek

C-60

Zaułek 1, Gorzów Wielkopolski

Start: godz. 19:00

Podziel się:

18:00 Wejście
19:00 Start występów

Zapraszamy na kolejny stand-up w Gorzowie do klubu C-60. Tym razem ze swoimi pełnymi programami odwiedzi nas dwóch topowych komików, a mianowicie Tomek Kołecki i Rafał Banaś!

Tomek Kołecki – jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. Urodzony w ’97, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. Przez dwa lata współtworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie rozwija swój autorski projekt Please stand-up.

Tomek Kołecki wystąpi z najnowszym „Kołdżej Simpson”. Jest to trzeci solowy program Tomka, poprzednie dwa są do znalezienia na jego kanale YouTube.

Rafał Banaś – Rafał Banaś to komik aktywnie działający na polskiej scenie komediowej od 2013 roku. Jako stand–upper bawił w programach Kuba Wojewódzki w TVN, Świat się kręci oraz Tylko dla dorosłych w TVP2. Zwycięzca Festiwalu komedii „Szpak”, Areny stand – upperów oraz trzykrotny finalista Antrakt stand – up festiwalu. Jego pierwszy program jest w całości dostępny na platformie Netflix. Brał udział w Wielkiej gali stand-upu i jest członkiem kanału 20 – stand upów. Podczas występów Rafał bez problemu nawiązuje kontakt z publicznością i swoimi historiami przenosi widownię do swojego świata w którym każdy z łatwością znajduje coś dla siebie. Poprzedni program „Strefa Komfortu” w całości dostępny na YouTube.

Rafał zaprezentuje program „Samozwańczy Szakal”

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

*Zakaz nagrywania występów.
*Występ dla osób powyżej 16. roku życia.

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także