Grupa Filmowa Darwin – stand-up ze społecznym przesłaniem


18 września 2019

Podziel się newsem:

Najnowsza produkcja Grupy Filmowej Darwin bije rekordy popularności. Stand-up niezbyt zabawnego Jezusa da Ci do myślenia. Sprawdź!

Grupa Filmowa Darwin to dwójka aktorów i producentów filmowych. Znani są z tworzenia zabawnych, ale profesjonalnych treści, które publikują na swoim kanale w serwisie YouTube. Największą sławę przyniosła im seria Wielkie Konflikty, w której w prześmiewczy sposób zestawiają ze sobą dwie skraje postaci ze świata bajki, literatury, filmu i szeroko pojętej popkultury.

Wielkie Konflikty – Hitler vs Sąd Ostateczny

Artyści zaczynali od zupełnie amatorskich nagrań, ale dziś, ich produkcje przybierają coraz bardziej kinowy format. W swoim najnowszym filmie postawili jednak na mniej autorski pomysł, ale na szczery i poważny przekaz.

Miłujcie się!

Stand-up Jezusa pod tytułem Miłujcie się to z początku żałosna i nieśmieszna próba rozbawienia widza. Z czasem jednak przekaz przyjmuje formę komentarza obecnej sytuacji społecznej. Jan Jurkowski i Marek Hucz stają w obronie środowisk LGBT+ i zadają kontrowersyjne pytanie: co gdyby Jezus był gejem?

Koniecznie zobaczcie, co w tej sprawie mają do powiedzenia twórcy kanały G.F. Darwin!

G. F. Darwin: Jezus – Stand-Up

Stand-up Darwinów robi furorę w internecie. W ciągu dwóch dni zobaczyło go ponad milion osób. Twórcy materiału skomentowali sytuację:

O kurde…. Tego się nie spodziewaliśmy… Dziękujemy Wam bardzo i cieszymy się że tak wielu z Was odbiera to podobnie jak my. Ten odcinek pobił nam jakieś absolutne rekordy wszystkiego: udostępnień, wyświetleń, polubień… No czad i łzy w oczach. Dziękujemy za cały pozytywny odzew, ale także za wszystkie krytyczne głosy, za uwagi, dyskusje i refleksje z każdej strony. Cieszymy się, że możemy ze sobą rozmawiać, właśnie o to nam chodziło.

Takich wartościowych treści życzymy wszystkim twórcom internetowym jak najwięcej!

GF Darwin stand-up

Najnowsza produkcja Grupy Filmowej Darwin bije rekordy popularności. Stand-up niezbyt zabawnego Jezusa da Ci do myślenia. Sprawdź! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Grupa Filmowa Darwin to […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →