Wszyscy internauci na to czekali – Lekko Stronniczy powrócili na YouTube


07 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Jeden z pierwszych i najpopularniejszych kanałów na polskim YouTubie powraca, choć nikt się tego nie spodziewał. Zobaczcie nowy odcinek Lekko Stronniczych!

Lekko Stronniczy – Karol Paciorek i Włodek Markowicz

Lekko Stronniczy to tak naprawdę duet tworzony przez Karola Paciorka i Włodka Markowicza. W 2011 roku założyli swój kanał na YouTubie, który był jednym z pierwszych i największych tego typu projektów.

Regularnie, od poniedziałku do piątku zbierali przed ekranami kilka tysięcy widzów, podejmując ciekawe, popularnonaukowe, bądź społeczne, aktualne tematy. Robili to zawsze w sposób niebanalny, czasem prześmiewczy, ale zawsze z humorem.

lekko stronniczy wrócili

Koniec Lekko Stronniczych

Z założenia seria miała liczyć 1000 odcinków. Mimo ogromnego sukcesu i popularności, Włodek i Karol faktycznie po wyjątkowym, tysięcznym odcinku Lekko Stronniczych zawiesili swoje działania i mieli już do nich nie wrócić.

Drogi duetu zdawały się potem rozchodzić. Włodek pozostał w Krakowie, Karol zamieszkał w Warszawie. Włodek zaczął zajmować się trudnymi tematami związanymi z duchowością, Karol szukał wtedy swojej drogi. Włodek założył rodzinę, Karol zaczął inwestować w karierę. Ostatnimi czasy to o Włodku słuch zaginął, zaś Karol rozpoczął nowy projekt – Imponderabilia, gdzie przeprowadza długie rozmowy z ciekawymi, często popularnymi osobami.

imponderabilia karol paciorek

Lekko Stronniczy – powrót

Ni stąd ni zowąd, bez słowa wyjaśnienia Lekko Stronniczy powrócili! Co więcej, zdaje się, że na stałe. W poniedziałek, premierę miał pierwszy po przerwie, #1001 odcinek, w którym Paciorek i Markowicz podjęli temat alkoholizmu w Polsce. Kolejne odcinki mają pojawiać się regularnie, od poniedziałku do piątku, o 18:00. Ustawcie sobie powiadomienia!

Jeden z pierwszych i najpopularniejszych kanałów na polskim YouTubie powraca, choć nikt się tego nie spodziewał. Zobaczcie nowy odcinek Lekko Stronniczych! Lekko Stronniczy – Karol Paciorek i Włodek Markowicz Lekko Stronniczy to tak naprawdę duet tworzony przez Karola Paciorka i Włodka Markowicza. W 2011 roku założyli swój kanał na YouTubie, który był jednym z pierwszych […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: