Stand-up: kup bilety na występ Tomka Kołeckiego w Tarnowie


15 maja 2019

Podziel się newsem:

Jeden z najmłodszych polskich stand-uperów – Tomek Kołecki, zaprezentuje swój drugi solowy program – „Warto mieć wymówkę”.

Tomek Kołecki to jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. 22-latek na scenie występuje od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy, między innymi Holandię, Belgię, Francję, Niemcy, Irlandię, Szkocję i Anglię.

Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak Tylko dla dorosłych, Comedy Club czy Kuba Wojewódzki. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal, dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak warszawski Torwar, katowicki Spodek czy gdańska Ergo Arena.

Przez dwa lata tworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie jeździ z drugim solowym programem o nazwie „Warto mieć wymówkę”, który zaprezentuje już 1 czerwca w tarnowskim Pół na Pół.

Zobaczcie jego pierwszy solowy program – „Nie o różach, nie o bratkach”:

Bartka będzie można zobaczyć także w innych terminach:

02.06. – Bartosz Zalewski i Tomek Kołecki – Królestwo, Katowice
03.06. – Bartosz Zalewski i Tomek Kołecki – Stary Browar Klub Muzyczny, Gliwice
04.06. – Bartosz Zalewski i Tomek Kołecki – Kraken Pub, Chorzów
25.06. – Tomek Kołecki i Paweł Chałupka – Klub Miasto, Bielsko-Biała

Jeden z najmłodszych polskich stand-uperów – Tomek Kołecki, zaprezentuje swój drugi solowy program – „Warto mieć wymówkę”. Tomek Kołecki to jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. 22-latek na scenie występuje od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy, między innymi Holandię, Belgię, Francję, Niemcy, Irlandię, Szkocję i Anglię. Zobacz także […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →