Sopot Stand-up Festival 2020. Sprawdź, co się będzie działo!


28 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Zapraszamy na Sopot Stand-up Festival 2020, czyli najlepszą dawkę humoru z czołówką polskich komików na jednej scenie. Nie może Was tam zabraknąć!

Sopot Stand-up Festival odbędzie się również w tym roku!

Jeśli masz już dosyć izolowania się i w wakacje chciałbyś się wyrwać z domu na jakieś ciekawe wydarzenie – mamy dla Ciebie idealną propozycję! Już tego lata przedstawiciele Please, Stand Up! zapraszają na drugą odsłonę Sopot Stand-up Festival.

Na legendarnej scenie Opery Leśnej w Sopocie zaprezentują się jednego wieczoru największe gwiazdy polskiej sceny stand-upowej. Wśród nich znajdą się Łukasz „Lotek” Lodkowski w roli gospodarza wydarzenia oraz: Piotr Zola Szulowski, Błażej Krajewski, Darek Gadowski, Wiolka Walaszczyk, Tomek Kołecki i Czarek Sikora. Dodatkowo, o oprawę zadba niezawodny Falcon1.

SOPOT STAND-UP FESTIVAL 2020

Sopot Stand-up Festival 2020 – szczegóły i bilety

Co Was czeka? Ci reprezentanci zagwarantują Wam solidną dawkę najlepszego humoru, jaki tylko kiedykolwiek słyszeliście. Przygotujcie się na kilka godzin nieustannego śmiechu. Nie możecie tego przegapić!

Tegoroczny Sopot Stand-up Festival odbędzie się w dwóch terminach: 24 lipca i 2 sierpnia. Wydarzenia odbędą się z limitowaną ilością miejsc w związku z obowiązującymi obostrzeniami. Bilety w cenie 119 – 149 zł znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Śpieszcie się! Zapraszamy!

SOPOT STAND-UP FESTIVAL 2020

Zapraszamy na Sopot Stand-up Festival 2020, czyli najlepszą dawkę humoru z czołówką polskich komików na jednej scenie. Nie może Was tam zabraknąć! Sopot Stand-up Festival odbędzie się również w tym roku! Jeśli masz już dosyć izolowania się i w wakacje chciałbyś się wyrwać z domu na jakieś ciekawe wydarzenie – mamy dla Ciebie idealną propozycję! […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

SOPOT STAND-UP FESTIVAL 2020

Biletomat.pl
119 - 149 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.