Sopot Stand-up Festival / Opera Leśna II TERMIN

2 sierpnia 2020, Niedziela

Opera Leśna, Sopot

, Sopot

Start: godz. 18:00

Podziel się:

 

Otwarcie bram: 17:00
Start: 18:00

Zapraszamy na drugi Sopot Stand-up Festival.

Już 2 sierpnia w sławnej Operze Leśnej w Sopocie wystąpi specjalnie dla Was czołówka polskich komików. Na scenie pojawią się Łukasz Lotek Lodkowski (gospodarz wydarzenia), Piotr Zola Szulowski, Błażej Krajewski, Darek Gadowski, Wiolka Walaszczyk, Tomek Kołecki i Czarek Sikora. O oprawę zadba Falcon1. Nie możesz tego przegapić!

Wydarzenie z limitowaną ilością miejsc dostosowaną do aktualnych rozporządzeń. Zapoznaj się z regulaminem i zabierz ze sobą oświadczenie o stanie zdrowia:

Regulamin: https://media.biletomat.pl/media/attachments/tickets_event/9502/Regulamin-Stand-up-Festival-Opera-Lesna-2020_pCmHTvk.pdf

Oświadczenie: https://media.biletomat.pl/media/attachments/tickets_event/9502/o%C5%9Bwiadczenie-Sopot-Stand-up-Festival-2020-02.08.pdf

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Sopot Stand-up Festival / Opera Leśna II TERMIN | 2 sierpnia 2020, Niedziela, Opera Leśna, Sopot

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także