Bedoes wystąpił we wspólnej kampanii #sexedPL i Vogue Polska

Obserwuj nas na instagramie:

#sexedPL i Vogue Polska połączyli siły, czego efektem jest film pokazujący świat, w którym panuje wolność, równość i miłość. W kampanii wystąpił znany raper – Bedoes.

Film Otwórzmy się na świat powstał z inicjatywy modelki Anji Rubik i Igora Leśniewskiego i został stworzony we współpracy z Vogue Polska. W głównej roli występuje aktor Bartosz Gelner. Oprócz niego, możemy tam zobaczyć także reprezentanta SBM Label – Bedoesa. Kampania ma przekonywać do życia w zgodzie ze sobą.

Wszyscy mamy prawo do tego, by być sobą i żyć w pokoju. Przestańmy z uporem maniaka szukać w sobie różnic, kiedy łączy nas tak wiele. Nie zmieniajmy świata, otwórzmy się na niego.

Obejrzyj film projektu #sexedPL i Vogue Polska – Otwórzmy się na świat

#sexedPL

#sexedPL to kampania, która powstała z inicjatywy Anji Rubik. Modelka, z powodu braku odpowiedniej edukacji seksualnej w Polsce, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Początkowo na YouTube pojawiały się krótkie filmiki. Wystąpiły w nich znane osoby, które opowiadały o rzeczach związanych z seksualnością, o których nie uczą w szkołach. Wystąpili w nich m.in.: Brodka, Mary Komasa, Maffashion czy Jimek.

W ramach kampanii wyszła także książka – #sexedpl. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie, która powstała na podstawie rozmów ze specjalistami i porusza kwestie, które w polskim społeczeństwie stanowią temat tabu.

#sexedpl Anja Rubik

#sexedPL i Vogue Polska połączyli siły, czego efektem jest film pokazujący świat, w którym panuje wolność, równość i miłość. W kampanii wystąpił znany raper – Bedoes. Film Otwórzmy się na świat powstał z inicjatywy modelki Anji Rubik i Igora Leśniewskiego i został stworzony we współpracy z Vogue Polska. W głównej roli występuje aktor Bartosz Gelner. Oprócz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →