Mary Komasa z singlem “Be A Boy”. Teledysk wyreżyserowała Anja Rubik!

Obserwuj nas na instagramie:

Mary Komasa zaprezentowała kolejną zapowiedź nadchodzącego albumu – Disarm. Klip do utworu Be A Boy został wyreżyserowany przez modelkę Anję Rubik.

Mary Komasa to mieszkająca w Berlinie, polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Jej debiutancki album zatytułowany, po prostu, Mary Komasa, ukazał się w 2015 roku. Pochodzą z niego single: City Of My Dreams i Come. Kilka miesięcy temu, artystka zapowiedziała wydanie kolejnego wydawnictwa.

Album Disarm ma pojawić się we wrześniu tego roku. W ostatnim czasie Mary opublikowała dwa single, które pojawią się na płycie – Palermo i Degenerate Love. Teraz artystka podzieliła się kolejnym – Be A Boy.

Teledysk do utworu został wyreżyserowany przez znaną modelkę i autorkę akcji #sexedpl – Anję Rubik. Zarówno utwór jak i klip mają na celu pokazanie różnych obliczy i wymiarów miłości.

Zarówno piosenka „Be a Boy”, jak i wideo, zostały stworzone jako oaza światła, pokoju i wolności. Prawdziwa, partnerska miłość równa się wolności wyboru, dawania od siebie i czerpania z drugiego człowieka. To nasze najcenniejsze uczucie i nic nie powinno mu stać na przeszkodzie. Chciałybyśmy, żeby „Be a Boy” stało się hymnem dla tych wszystkich, którzy wierzą w miłość. Nasze czasy potrzebują jak najwięcej takich osób. Love has no gender!

To nie pierwszy raz kiedy Mary Komasa i Anja Rubik połączyły siły. W 2016 roku temu modelka wystąpiła gościnnie w teledysku do utworu Lost Me Mary Komasy. Natomiast Mary wzięła udział w akcji #sexedpl.

Mary Komasa zaprezentowała kolejną zapowiedź nadchodzącego albumu – Disarm. Klip do utworu Be A Boy został wyreżyserowany przez modelkę Anję Rubik. Mary Komasa to mieszkająca w Berlinie, polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Jej debiutancki album zatytułowany, po prostu, Mary Komasa, ukazał się w 2015 roku. Pochodzą z niego single: City Of My Dreams i Come. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →