Mary Komasa przedstawia globalną definicję miłości w singlu „Pull Me Up”

Podziel się newsem:

Mary Komasa zapowiada swój nowy album wyjątkowym singlem Pull Me Up, któremu towarzyszy teledysk, opowiadający sensualną historię miłości z czterech różnych zakątków świata. Zobaczcie!

Mary Komasa – muzyczna aktywistka

Mary Komasa to jedna z najbardziej wyrazistych aktywistek wśród przedstawicielek polskiej sceny muzycznej. Nigdy nie bała się zabierać głosu w istotnych i dotyczących jej sprawach społeczno-politycznych, jednak dotknięta wydarzeniami ostatnich kilkunastu miesięcy, które rozgrywają się na polskiej arenie politycznej, zabiera ten głos jeszcze głośniej i wyraźniej. Również za sprawą swojej muzyki.

Zobacz również: #WybórNieZakaz – artyści wspierają walczące kobiety. Wspieramy i my!

Mary Komasa – Lost Me, posłuchaj!

Pull Me Up – muzyczny hołd dla miłości w wykonaniu Mary Komasy

Najnowszy singiel artystki, Pull Me Up to prawdziwa, muzyczna oda do miłości, wynosząca na piedestał, a jednocześnie stawiająca na równi wszystkie odsłony relacji romantycznej oraz celebrująca absolutną wolność uczuć. Sama artystka mówi o swoim najnowszym utworze:

Pull Me Up powstało z potrzeby wolności, na przekór pandemicznym barierom. Nasz świat nagle, gwałtownie się zamknął i zastygł, wszystko stało się bardzo odległe. Jednak nie przestaliśmy kochać ani tęsknić, wiec potrzeba bliskości drugiego człowieka wydaje się teraz silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Chcemy, żeby znowu nie było między nami granic i barier.

Mary Komasa Pull Me Up
Mary Komasa – „Pull Me Up”, okładka singla

Co łączy Nowy Jork, Mediolan, Cape Town i Warszawę? Mary Komasa ukazuje globalną energię miłości w swoim nowym singlu

Wydźwięk utworu podkreśla dodatkowo niecodzienny, zmysłowy teledysk, który jest połączeniem kilku historii miłosnych, pochodzących z czterech różnych zakątków świata: Nowego Jorku, Mediolanu, Cape Town oraz Warszawy. Pełen sensualnych, namiętnych i intymnych scen klip powstał przy udziale przyjaciół Mary Komasy, którzy dostali od artystki proste wytyczne: pokażcie to, co Was podnieca, uchwyćcie naszą wspólną, globalną energię miłości ponad granicami, barierami tożsamości i estetyki.

Z tego intrygującego eksperymentu powstałą eklektyczna, wielowątkowa, lecz równocześnie emocjonalnie spójna opowieść, a wśród współtwórców teledysku do utworu Pull Me Up znaleźli się: Chris Colls i Alexandra Agoston (Nowy Jork) – słynny nowojorski fotograf mody oraz modelka, jego partnerka i muza; Gian Paolo Barbieri (Mediolan) – legendarny mediolański fotograf z kręgu Viscontiego i Felliniego, twórca słynnych portretów gwiazd, jeden z seksualnych rewolucjonistów fotografiki; Anja Rubik (Cape Town/Los Angeles) – supermodelka, aktywistka, twórczyni fundacji SEXEDpl oraz Tomek Wierzbicki (Warszawa): polski operator filmowy młodego pokolenia, zdobywca licznych nagród.

Mary Komasa Pull Me Up
Mary Komasa – „Pull Me Up”, kadr z teledysku

Co więcej, utwór, który Mary napisała wraz z Antonim Komasą-Łazarkiewiczem został dodatkowo zmiksowany przez Victora Van Vugt – producenta nagrań Depeche Mode, Nicka Cave’a, PJ Harvey czy Sonic Youth. Posłuchajcie i zobaczcie efekty tej międzynarodowej współpracy!

Mary Komasa – Pull Me Up, zobacz zmysłowy teledysk do singla!

Nowy album Mery Komasy nadchodzi. Kiedy premiera?

Singiel Pull Me Up, będący celebracją miłości, dotyku, seksu i namiętności, ukazany w charakterystycznej dla Mary Komasy wysublimowanej i zmysłowej formie, to pierwsza zapowiedź nowego albumu wokalistki. Szczegóły tego nadchodzącego wydawnictwa nie są jeszcze znane.

To jednak nie wszystkie nowości, jakimi przy okazji premiery utworu Pull Me Up, dzieli się z nami Mary Komasa.

Mary Komasa - "Pull Me Up",
Mary Komasa

Mery Komasa wygrała walkę z endometriozą i spodziewa się dziecka

W swoich social mediach wokalistka podzieliła się również wspaniałą nowiną! Mary Komasa po długiej, wieloletniej walce z chorobą endometriozą, przygotowuje się do zastania mamą! Jak sama pisze na swoim Facebooku:

Po 13 latach długiej walki, operacjach i kilku terapiach visanne. Udało się! Jestem w 15 tygodniu ciąży. Jestem najszczęśliwsza! Kiedy przez lata przyzwyczajałam się do myśli, że przez moja chorobę, ciąża może być dla mnie nieosiągalnym marzeniem. Jestem dowodem, ze marzenia się spełniają.
Kocham Was i dziękuje za wsparcie przez wszystkie lata! Szczególnie przytulam wszystkie endo wojowniczki!!!

Mary Komasa w ciąży
Mary Komasa, premiera utworu Pull Me Up

Mary Komasa zapowiada swój nowy album wyjątkowym singlem Pull Me Up, któremu towarzyszy teledysk, opowiadający sensualną historię miłości z czterech różnych zakątków świata. Zobaczcie! Mary Komasa – muzyczna aktywistka Mary Komasa to jedna z najbardziej wyrazistych aktywistek wśród przedstawicielek polskiej sceny muzycznej. Nigdy nie bała się zabierać głosu w istotnych i dotyczących jej sprawach społeczno-politycznych, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →