Mary Komasa wraca z nowym utworem!


28 stycznia 2019

Podziel się newsem:

Wokalistka zaprezentowała zapowiedź nowej płyty!

Utwór „Palermo” w orkiestrowym wykonaniu jest pierwszą zapowiedzią nowego albumu Mary Komasy.

Artystka o nowym utworze mówi:

Zależało mi na tym, aby to właśnie ‘Palermo’ zapowiedziało mój nadchodzący album. Świadomie wybrałam ten utwór w jego najbardziej intymnej formie, zarejestrowanej na żywo w studio. Wersja ta zrodziła się spontanicznie, z czystej potrzeby serca, pod sam koniec całodniowej sesji z orkiestrą. Mam poczucie, że w tym wideo udało się uchwycić istotę całego albumu ‘Disarm’. Staram się w nim jak najbardziej odsłonić emocjonalnie, jednocześnie przekazując słuchaczom potężny ładunek energii. Mam nadzieję, że tą piosenką uruchomię w ludziach ich najszczersze emocje.

Album „Disarm” będzie drugim krążkiem wokalistki. Debiutancki album „Mary Komasa” ukazał się w 2015 roku i zdobył nominację do Fryderyka 2016 w kategorii „Fonograficzny Debiut Roku”.

Czekamy na więcej wiadomości od poznańskiej wokalistki :)

Wokalistka zaprezentowała zapowiedź nowej płyty! Utwór „Palermo” w orkiestrowym wykonaniu jest pierwszą zapowiedzią nowego albumu Mary Komasy. Artystka o nowym utworze mówi: Zależało mi na tym, aby to właśnie ‘Palermo’ zapowiedziało mój nadchodzący album. Świadomie wybrałam ten utwór w jego najbardziej intymnej formie, zarejestrowanej na żywo w studio. Wersja ta zrodziła się spontanicznie, z czystej […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →