Mary Komasa zagra “Disarm” w Warszawie


28 stycznia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Mary Komasa wiosną ruszy w trasę promującą swój najnowszy album Disarm. W ramach niej zagra między innymi w Warszawie. Sprawdźcie szczegóły!

Mary Komasa i jej nowy album – Disarm

Pochodząca z artystycznej rodziny Mary Komasa mieszka dziś w Berlinie. Mimo to jej działalność muzyczna jest znana i doceniana w całej Polsce. Fonograficznie zadebiutowała w 2015 roku i z przytupem weszła na rodzimy rynek muzyczny, zdobywając za swój pierwszy album Fryderyka. Najnowsze wydawnictwo wokalistki ukazało się kilka miesięcy temu.

Mary Komasa – Sauvages

Album Disarm to materiał o wiele bardziej wymagający, trudniejszy i nieoczywisty, którym artystka z pewnością zaskoczyła wielu słuchaczy. Mary łączy na nim awangardowe brzmienia orkiestrowe z progresywną elektroniką. Jak utwory z tej płyty wybrzmią na żywo?

Mary Komasa – koncert w Warszawie, bilety

O tym będziecie mieli okazję się przekonać chociażby podczas warszawskiego koncertu Mary Komasy, który odbędzie się w ramach wyjątkowej trasy Disarm. Dlaczego wyjątkowej? Bo każdy koncert w jej ramach ma być niepowtarzalnym performancem. Artystka koncentruje się na emocjach, a jej występ przypomina monodram sceniczny. Trzeba przyznać, że muzyka, która znalazła się na albumie Disarm idealnie może się sprawdzić w takich okolicznościach.

Mary Komasa – Palermo, Live Session

Co jeszcze czeka Was podczas warszawskiego koncertu Mary Komasy? Wizualizacje przygotowane przez Luke’a Jaszcza, które urozmaicą muzyczne doznania. Dodatkowo, oprócz wokalistki na scenie pojawi się kwartet smyczkowy. Nie zabraknie również elektroniki, którą zajmie się Antoni Komasa-Łazarkiewicz, mąż Mary.

Koncert Mary Komasy w Warszawie odbędzie się 27 marca w klubie Niebo. Bilety na to wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Zapraszamy!

Mary Komasa Warszawa

Mary Komasa wiosną ruszy w trasę promującą swój najnowszy album Disarm. W ramach niej zagra między innymi w Warszawie. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Mary […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →