Tomasz Makowiecki na dwóch wyjątkowych koncertach


05 września 2020

Podziel się newsem:

Koncertowe plany Tomasza Makowieckiego wprawdzie pokrzyżowała pandemia, lecz po okresie covidowego letargu, muzyk wraca do występów.

Tomasz Makowiecki prosto z Trójmiasta

Tomasz Makowiecki to postać od dawna obecna na polskiej scenie muzycznej. W jego twórczości jednak nie ma mowy o stagnacji, artysta sięga po nietypowe środki, nie boi się eksperymentować z brzmieniem. Jego muzyka to eklektyczna mieszanka, mieszcząca się w wąskim przejściu między podziemiem a mainstreamem. Makowiecki nie ściga się o popularność, jego działalność to przede wszystkim opowiadanie historii oraz interpretacja tego, czym może stać się elektronika, co można z nią zrobić i jak daleko z nią zajść.

Tomasz Makowiecki

Tomasz Makowiecki i jego Moizm

Fani Makowieckiego doskonale pamiętają płytę, która ukazała się w 2013 roku. Moizm został wydany ponownie w wersji cyfrowej w lutym 2020, a reedycja albumu zawierająca dodatkowy utwór Ciało zespołu Republika to zapowiedź wielkiego powrotu Makowieckiego do świata żywych – aktywnych – artystów. Na nadchodzących koncertach muzyk wykona materiał pochodzący z Moizmu, a także zaprezentuje się z nowymi, nieopublikowanymi nigdzie utworami. Jak myślicie, czy na nadchodzących koncertach będzie można usłyszeć także utwór Najdłuższe Pocałunki w Polsce, którym Makowiecki przerwał wydawniczą ciszę w 2018 roku?

Tomasz Makowiecki – Najdłuższe Pocałunki w Polsce

Tomasz Makowiecki i młode pokolenie

Artysta zaistniał w show-biznesie prawie dwadzieścia lat temu za sprawą programu Idol, a dziś swobodnie mówi się o nim w kontekście takich zespołów jak The Dumplings, Kamp!, czy Linia Nocna. Moizm skręcił w muzyczne lewo, a jego reedycja pozwoliła mu wstrzelić się pomiędzy nowych, młodych odbiorców, spragnionych eksperymentalnej ścieżki, którą postanowił obrać Makowiecki.

Nadchodzące koncerty są przygotowane na wytworzenie kameralnej atmosfery między artystą a słuchaczami, a wykonania live mają jeszcze bardziej podbić wrażenie intymności. Elektroniczne szemranie muzyka wybrzmi w nastroju skupienia, pozwalającym wydobyć z materiału maksimum głębi oraz dotrzeć do sedna jego wielowymiarowości.

Tomasz Makowiecki – Holidays in Rome

Tomasz Makowiecki w Warszawie

Data: 13 września
Miejsce: Niebo
Bilety: 50 zł, kup na Biletomat.pl

Tomasz Makowiecki w Poznaniu

Data: 25 września
Miejsce: Próżność
Bilety: 45 zł, kup na Biletomat.pl

Koncertowe plany Tomasza Makowieckiego wprawdzie pokrzyżowała pandemia, lecz po okresie covidowego letargu, muzyk wraca do występów. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Tomasz Makowiecki prosto […]

Bilety na koncerty Tomasza Makowieckiego

Biletomat.pl
45-50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →