Mary Komasa zapowiada wiosenną trasę koncertową

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Mary Komasa w październiku wydała swój kolejny album - Disarm. W lutym artystka wyruszy w trasę koncertową, podczas której zaprezentuje najnowszy materiał na żywo.

Mary Komasa z nową płytą – Disarm

11 października ukazała się najnowsza płyta Mary Komasy zatytułowana Disarm. Artystka łączy w niej awangardowe brzmienia orkiestrowe z progresywną elektroniką. Album powstawał w Londynie, Berlinie i Warszawie. Jego produkcją zajął się brytyjski duet God Colony.

Disarm jest moim hołdem dla zagubionego pokolenia spadających gwiazd, osobistą odą do egzystencjalnej zmiany, przez którą sama przechodziłam i zbroi, którą zbudowałam, aby się w tym czasie bronić. Próbowałam znaleźć piękno w świecie, który wydawał się jałowy i określić się jako kobieta. Teraz znów czuję się prawdziwa – disarm but not surrender.

Płytę promują single: Palermo, Degenerate Love, Be a Boy oraz Sauvages.

Mary Komasa – Sauvages

Mary Komasa – Disarm Tour 2020

Mary Komasa swoją najnowszą płytę będzie promować podczas wiosennej trasy koncertowej, która obejmie kilka polskich miast. Sprawdźcie, gdzie i kiedy będzie można usłyszeć ją na żywo:

01.02.2020 – Warszawa, Teatr Syrena
22.03.2020 – Poznań, Dom Tramwajarza
23.03.2020 – Wrocław
27.03.2020 – Warszawa, Niebo
28.03.2020 – Katowice, Rialto
29.03.2020 – Płock, POKiS
03.04.2020 – Łódź, Monopolis
04.04.2020 – Lublin, Centrum Kultury

Każdy koncert w ramach trasy będzie wyjątkowym performancem. Do wizualizacji artystka zaprosiła młodego, polskiego artystę Luke’a Jaszcza. Na scenie oprócz Mary, zobaczymy także kwartet smyczkowy oraz instrumenty elektroniczne, za które odpowiadać będzie Antoni Komasa- Łazarkiewicz.

Bilety na koncert Mary w warszawskim klubie Niebo znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Mary Komasa - Warszawa, Niebo | 27.03.2020

Biletomat.pl
od 60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.