Dawid Podsiadło w najnowszej kampanii SEXEDpl i LEVI’S


21 stycznia 2021

Podziel się newsem:

SEXEDpl łączy siły z marką LEVI’S i… Dawidem Podsiadło! Zobaczcie zwiastun nowej kampanii z udziałem wokalisty!

Reklama

SEXEDpl ponownie w natarciu

Walka o rzetelną edukację seksualną trwa w Polsce od lat. Choć u tak zwanej „góry” niewiele się zmienia, to mimo to powstają liczne, coraz prężniej działające organizacje i kampanie takie jak chociażby SEXEDpl. Inicjatywa, za którą stoi modelka, Anja Rubik, walczy o zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z seksualnością.

SEXEDpl i LEVI'S
SEXEDpl x LEVI’S

Dołącz do SEXEDpl i zostań młodym edukatorem seksualnym

Kolejnym działaniem fundacji jest kampania, w której SEXEDpl łączy siły z marką odzieżową LEVI’S. O co w niej chodzi? Tym razem to Ty możesz dołączyć do drużyny SEXEDpl i zostać jej działaczem! Na stronie fundacji czytamy:

Masz pomysł na projekt związany z edukacją seksualną w swojej społeczności?
Chcesz zmieniać naszą rzeczywistość?
Masz skończone 15 lat, ale nie więcej niż 20?
Odpowiedz na kilka pytań, a wybrane osoby ściągniemy do Warszawy na 3 dniowe bezpłatne warsztaty, podczas których nauczymy Cię:
– podstaw edukacji seksualnej.
– organizacji angażujących akcji promujących edukacje seksualną, tolerancję, równość.
– bycia lokalnym liderem i uświadamiania innych w walce o ich prawa.
Podczas tych kilku dni poznasz najlepszych polskich edukatorów_ki, psychologów_żki oraz wiele innych wspaniałych osób, które podzielą się swoim doświadczeniem, zmotywują Cię do działania i zainspirują.
Obiecujemy, że będzie to niezapomniany czas!
Po odbytych warsztatach zostaniesz oficjalnym działaczem_czką SEXEDpl, a stworzone podczas naszego wydarzenia projekty będą przez nas śledzone i wspierane.
Chcesz do nas dołączyć? Wypełnij specjalny formularz zgłoszeniowy – link w BIO.
Na zgłoszenia czekamy do 17.02.2021 r. Spośród nadesłanych aplikacji wybierzemy 20 osób.
Zadbamy o dostępność wydarzenia dla osób z rożnymi potrzebami.

Szczegóły kampanii i wspomniany formularz znajdziecie tutaj.

SEXEDpl i LEVI'S
SEXEDpl x LEVI’S

Dawid Podsiadło w filmie promującym nową kampanię SEXEDpl

W ramach współpracy SEXEDpl i LEVI’S powstał również krótki materiał wideo, w którym obserwujemy młode osoby gotowe do działania i słyszymy… Dawida Podsiadło w roli lektora, który mówi:

Nadszedł czas, aby zadbać o nasze prawo do edukacji seksualnej. Edukacja seksualna to nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Działaj!

SEXEDpl x LEVI’S – zobacz film z Dawidem Podsiadło:

SEXEDpl łączy siły z marką LEVI’S i… Dawidem Podsiadło! Zobaczcie zwiastun nowej kampanii z udziałem wokalisty! SEXEDpl ponownie w natarciu Walka o rzetelną edukację seksualną trwa w Polsce od lat. Choć u tak zwanej „góry” niewiele się zmienia, to mimo to powstają liczne, coraz prężniej działające organizacje i kampanie takie jak chociażby SEXEDpl. Inicjatywa, za […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.