kadr z teledysku

Anja Rubik i Tomasz Kot w nowym teledysku Maty


10 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił właśnie nowy teledysk Maty do kolejnego numeru z albumu Młody Matczak Szafir. W klipie, poza raperem, obserwujemy wyśmienity duet aktorski – Anja Rubik & Tomasz Kot w niecodziennych rolach. Zobaczcie efekty tej wyjątkowej współpracy!

Mata na fali wznoszącej, z której nie zamierza spadać

Mata nie zamierza zwalniać tempa i ponownie bierze nas z zaskoczenia. Nie zdążyliśmy bowiem ochłonąć jeszcze po premierze jego najnowszego albumu – Młody Matczak, która miała miejsce zaledwie tydzień temu i następującym dzień po niej największym koncercie w historii polskiego hip-hopu, którego bohaterem był oczywiście nie kto inny, jak właśnie Mata. Raper do stawki dorzucił billboard na nowojorskim Times Square oraz kilka rekordów sprzedaży i niezwykle wysokie noty w międzynarodowych streamingach. Jeśli myśleliście, że dotychczas to Taco Hemingway czy Quebonafide robili duże, niewiarygodne rzeczy, to właśnie teraz jesteśmy świadkami wydarzeń absolutnie historycznych dla polskiej muzyki.

Zobacz również: Mata znowu poza Polską – tym razem w New York Times

Mata na Times Square
Mata na Times Square / Instagram

Mata zaprosił Anję Rubik i Tomasza Kota na plan teledysku do singla “Szafir”

To jednak wciąż nie wszystko, co przygotował dla nas Mata w związku z premierą swojego nowego albumu. Do sieci trafił właśnie świeżutki teledysk rapera, promujący jego najnowszy krążek – Młody Matczak. Klipu, w którym dzieją się rzeczy wręcz nadrealne, a sam Mata przeistacza się w… syrenę (!) doczekał się numer Szafir.

Za reżyserię tego, utrzymanego w stylistyce fantasy, obrazu odpowiada Maciej Adamczak, zaś w tworzeniu scenariusza pomagali mu Sara Faruque oraz debiutująca w tym roku wokalistka – Marta Bijan. Z kolei w obsadzie znalazły się postacie absolutnie wyjątkowe i unikatowe: międzynarodowa supermodelka, projektantka mody i działaczka społecznaAnja Rubik oraz wybitny aktor, którego ostatnio podziwialiśmy również w teledysku duetu Martin LangeTomasz Kot, którzy wcielili się w niezwykle role. Zobaczcie sami!

Mata – Szafir, zobacz teledysk!

Zobacz również: Mata, ten zbyt zwyczajny na szczycie gry – relacja z koncertu na Lotnisku Bemowo 

Do sieci trafił właśnie nowy teledysk Maty do kolejnego numeru z albumu Młody Matczak – Szafir. W klipie, poza raperem, obserwujemy wyśmienity duet aktorski – Anja Rubik & Tomasz Kot w niecodziennych rolach. Zobaczcie efekty tej wyjątkowej współpracy! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →