Quebonafide feat. Kizo. Jest remix „UTWORU Z OKAZJI DWÓCH MILIONÓW NA SPOTIFY”


01 października 2021

Podziel się newsem:

Quebonafide to typ, który na drugie imię mógłby mieć prowokacja. Artysta nie raz i nie dwa zwodził już swoich fanów, podsyłając im mylne tropy dotyczące swoich projektów. Czym jest UTWÓR Z OKAZJI DWÓCH MILIONÓW NA SPOTIFY? Zapowiedzią nowości, akcją marketingową, czy wyłącznie żartem? Jeśli tak – to zakrojonym na naprawdę szeroką skalę, bo do akcji włączył się również Kizo.

Quebonafide gwiazdą mumble rap

Ostatni album Kuby z Ciechanowa wbił go w mainstream, chociaż jego ksywa nigdy nie cierpiała na brak zainteresowania. ROMANTIC PSCYHO otworzył mu drzwi przed niedzielnymi słuchaczami hip-hopu, takimi, którzy to narzekają na zbyt dużą ilość przekleństw w tekstach i ogólną wulgarność. BUBBLETEA leciała w radiu, więc nie ma zmiłuj: Quebonafide faktycznie stał się pop – w rok, jak sam zresztą nawinął w kawałku SZUBIENICEPESTYCYDYBROŃ.

Na tym jednak nie skończyło się poszukiwanie nowego kierunku przez rapera. Po epizodzie z muzyką popularną i późniejszych gościnkach u swych kolegów po fachu, Quebo znowu drąży w gatunku. Parę dni temu udostępnił na streamingach specyficzny „singiel”. Numer nazywa się UTWÓR Z OKAZJI DWÓCH MILIONÓW NA SPOTIFY i jak sam tytuł wskazuje, celebruje jego wysokie wyniki na platformie. Takie dziękczynienie nie byłoby w zasadzie niczym dziwnym, gdyby nie to, że Kuba nawet w nim nie udaje, że rapuje.

Mumble rap – nie, to też nawet nie jest on. Skoro już szło o tych korelacjach z popem, to Dawid Podsiadło podobny utwór wrzucił na Małomiasteczkowego. Z tym że z Cantate Tutti da się jednak wyciągnąć konkretne słowa. Natomiast UTWÓR Z OKAZJI DWÓCH MILIONÓW NA SPOTIFY… Cóż. Czyżby to szczyt lirycznych umiejętności Kuby?

Quebonafide
„Romantic Psycho” – okładka albumu

Przeczytaj: Quebonafide opublikował utwór z okazji dwóch milionów słuchaczy na Spotify

Kizo wjechał na feat. i brzmi to jeszcze lepiej

Quebonafide na swoim story na Instagramie zaznaczył, że jeżeli jego ostatni singiel przekroczy 5 milionów streamów, jego remix popełni Kizo. I co? Stało się, pięć baniek pykło, a Kizo zgodnie z obietnicą faktycznie nagrał swój remix.

Co będzie na dziesięć milionów? Kogo chcielibyście usłyszeć remiksującego najnowszy hit Quebo?

UTWÓR Z OKAZJI DWÓCH MILIONÓW NA SPOTIFY (Kizo Remix)

Quebonafide to typ, który na drugie imię mógłby mieć prowokacja. Artysta nie raz i nie dwa zwodził już swoich fanów, podsyłając im mylne tropy dotyczące swoich projektów. Czym jest UTWÓR Z OKAZJI DWÓCH MILIONÓW NA SPOTIFY? Zapowiedzią nowości, akcją marketingową, czy wyłącznie żartem? Jeśli tak – to zakrojonym na naprawdę szeroką skalę, bo do akcji […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →