Quebonafide opublikował utwór z okazji dwóch milionów słuchaczy na Spotify


29 września 2021

Podziel się newsem:

Quebonafide podzielił się nietypowym utworem, wydanym z okazji przekroczenia kamienia milowego w postaci dwóch milionów słuchaczy w serwisie Spotify.

Szok, z rapera w gwiazdę pop

Quebonafide jest już marką samą w sobie. Kiedy tylko gdzieś pojawi się jego ksywa, to przez jakiś czas nie schodzi ona z afiszu, bo każdy nowy projekt robi awanturę. Po sukcesie Taconafide, raper z Ciechanowa raczej przycichł, na co wpływ miała także śmierć jego idola – Maca Millera. Kuba wrócił w ubiegłym roku i chyba wszyscy doskonale pamiętamy kampanię promocyjną płyty ROMANTICPSYCHO. Od tamtego czasu Quebonafide pojawił się jeszcze gościnnie między innymi u Kukona, wydał dwa luźne kawałki – Teen Kasia oraz Matcha Latte – czy prowadził z Krzysztofem Gonciarzem podcast.

Sprawdź także: Quebonafide: od nerda do rapera. Czy ta przemiana zasługuje na nagrodę?

Nie można oczywiście zapomnieć o wydarzeniu, które urealniło internetowy mit. Mowa tu o premierze utworu Benz-Dealer z estońskim raperem Tommym Cashem. Kubę mogliśmy usłyszeć także w niedawnym singlu Maty, zatytułowanym Papuga. Dało się zauważyć wyraźną tendencję spadkową, jeśli chodzi o jakość zwrotek Kuby: zarówno w kawałku z Kukonem, jak i z Tommym czy Matą. Fani – i nie tylko z resztą oni – zauważyli, że są one po prostu słabe lirycznie i nawijane bez przekonania, od niechcenia. Nie przeszkodziło to jednak Kubie w uzyskaniu 2 milionów miesięcznych słuchaczy w serwisie Spotify i z tej okazji, raper podzielił się dość nietypowym utworem. Choć nie wiem, czy można go tak nazwać.

Quebonafide opublikował utwór z okazji dwóch milionów słuchaczy na Spotify
Papuga – kadr z teledysku do utworu

Kuba tęsknił za starym Kanye

Czy jest to celowa zagrywka wycelowana we wszystkich propagujących słabą jakość ostatnich tekstów Quebo? Być może. Czy jest to po prostu forma żartu? Być może. Tak czy inaczej, UTWÓR Z OKAZJI DWÓCH MILIONÓW NA SPOTIFY jest najbardziej nietypowym z dyskografii Kuby Grabowskiego. Porównania do Kanyego Westa są tu jak najbardziej na miejscu. W końcu, jak sam niegdyś nawinął: znowu bredzę mumble rap.

Quebonafide – UTWÓR Z OKAZJI DWÓCH MILIONÓW NA SPOTIFY, posłuchaj utworu

Quebonafide podzielił się nietypowym utworem, wydanym z okazji przekroczenia kamienia milowego w postaci dwóch milionów słuchaczy w serwisie Spotify. Szok, z rapera w gwiazdę pop Quebonafide jest już marką samą w sobie. Kiedy tylko gdzieś pojawi się jego ksywa, to przez jakiś czas nie schodzi ona z afiszu, bo każdy nowy projekt robi awanturę. Po […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →