Quebonafide i Krzysztof Gonciarz we wspólnym podcaście „Let’s be clear!”


25 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Quebonafide połączył siły z Krzysztofem Gonciarzem. Raper wraz z YouTuberem, w ramach najnowszej kampanii marki Sprite, poprowadzą serię podcastów Let’s be clear! Pierwszy odcinek jest już dostępny.

Quebonafide we współpracy z marką Sprite

Jakiś czas temu Quebonafide poinformował, ze nawiązał współpracę reklamową z marką napojów Sprite. W ramach niej otrzymaliśmy spot promujący całą akcję, w której ciechanowski raper opowiada o swojej różnorodności i transparentności. Więcej na ten temat przeczytacie poniżej:

Zobacz również: Nowa kampania z Quebonafide w roli głównej. Raper promuje napój Sprite

Quebonafide w roli dziennikarza. Raper prowadzi podcast z Gonciarzem

Nie musieliśmy długo czekać na kolejne efekty współpracy Quebonafide z marką Sprite. Jednym z nich jest również zupełnie nowy format – wideo-podcast – będący częścią międzynarodowej kampanii Let’s be clear!. Raper poprowadzi go w duecie z jedną z najpopularniejszych osób na polskim YouTubie – Gonciarzem! Wygląda na to, że Quebonafide nie bez powodu wytypował właśnie Krzysztofa na swojego delegata, który kilka tygodni temu odebrał za niego dwie statuetki podczas gali Popkillery 2021, ponieważ ponoć akurat tego dnia coś razem nagrywali. Chyba już wiemy co!

Quebonafide Gonciarz podcast Let's be clear
Quebonafide i Gonciarz

Pierwszy odcinek podcastu Let’s be clear! jest już dostępny, a jego gościem jest Izu Ugonoh – zawodnik MMA, występujący pod szyldem organizacji KSW, z którym Quebonafide i Gonciarz rozmawiają o życiu, sporcie, walce i wielu innych ciekawych rzeczach. Zobaczcie, jak ta dwójka podcastowych debiutantów radzi sobie za mikrofonami!

Gonciarz x Quebonafide – gośc. Izu Ugonoh | Let’s be clear! #1

Quebonafide połączył siły z Krzysztofem Gonciarzem. Raper wraz z YouTuberem, w ramach najnowszej kampanii marki Sprite, poprowadzą serię podcastów Let’s be clear! Pierwszy odcinek jest już dostępny. Quebonafide we współpracy z marką Sprite Jakiś czas temu Quebonafide poinformował, ze nawiązał współpracę reklamową z marką napojów Sprite. W ramach niej otrzymaliśmy spot promujący całą akcję, w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →