Fot. Kamil Kotarba

Quebo i Tommy Cash to więcej niż urban legend. Duet „Benz-Dealertrafił na streamingi


13 lipca 2021

Podziel się newsem:

Quebo oraz Tommy Cash naprawdę to zrobili. Spekulacje fanów okazały się prawdą, a już teraz w sieci można posłuchać wspólnego numeru artystów. Do tej pory kawałek Benz-Dealer miał status wciąż żywej plotki – obecnie rozhulał się na streamingach i z pewnością prędko zrobi wielkie liczby. W ile godzin do topki karty na czasie?

Quebo x Tommy Cash – teoria spiskowa tym razem się sprawdziła

Polski raper już wielokrotnie udowadniał, że naprawdę potrafi w promocję. Cała kampania jego ostatniej płyty ROMANTIC PSYCHO była świetnie zaplanowana pod względem pijarowym, za co zresztą artysta zyskał duże uznanie w konkursie KTR na najbardziej kreatywną reklamę.

Co to ma wspólnego z jego nowym singlem? A no to, że dookoła Benz-Dealera krążyły już legendy i nawet najbardziej zdeterminowani fani mieli powody, by powątpiewać w prawdziwość współpracy Quebo z Tommym Cashem. Zwłaszcza, po ostatniej zmyłce, na którą nabrało się całkiem sporo osób – nawet i w naszej redakcji zapanowało wówczas spore poruszenie i byliśmy w stanie uwierzyć, że już teraz zaraz, ukaże się duet artystów.

Przeczytaj: Quebonafide i Krzysztof Gonciarz we wspólnym podcaście „Let’s be clear!”

Quebo Tommy Cash Benz-Dealer

Ale, ale – tym razem miłośnicy spiskowych teorii jednak mieli rację. Trzeba było czekać naprawdę długo, lecz ostatecznie – mamy to. Na streamingach już można posłuchać osławionego Benz-Dealera.

Dwa lata oczekiwania – Quebo i Tommy Cash pokazują, czym jest cierpliwość

Czy warto było tyle czekać? Niewątpliwie. Prócz samego utworu, na YouTube’ie pojawił się także teledysk obrazujący duet Quebo i Tommy’ego Casha. Koniecznie zobaczcie klip do piosenki Benz-Dealer – jeśli nie musicie, nie czekajcie dłużej.

Prace na projektem trwały ponad dwa lata. W międzyczasie w sieci pojawiło się mnóstwo plotek na temat domniemanej współpracy artystów. W „Benz Dealer” Quebonafide oraz Tommy Cash, jeden z najbardziej ekscentrycznych raperów na scenie międzynarodowej, zabierają nas na przejażdżkę przez świat mrocznych fantazji, gdzie szara rzeczywistość zderza się z symbolami przepychu i luksusu. W teledysku gościnnie pojawia się mistrz wagi ciężkiej – Mariusz Wach. Wideo wyreżyserował Sebastian Pańczyk. Za produkcję odpowiada DOBRO, a za postprodukcję Platige Image.

– czytamy w informacji prasowej
Quebo Tommy Cash Benz-Dealer
Quebonafide, Tommy Cash – „Benz-Dealer” – okładka singla

Tommy Cash & Quebonafide – Benz-Dealer

Quebo oraz Tommy Cash naprawdę to zrobili. Spekulacje fanów okazały się prawdą, a już teraz w sieci można posłuchać wspólnego numeru artystów. Do tej pory kawałek Benz-Dealer miał status wciąż żywej plotki – obecnie rozhulał się na streamingach i z pewnością prędko zrobi wielkie liczby. W ile godzin do topki karty na czasie? Quebo x […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →