Kukon i Quebonafide „Piją wódę i słuchają Ich Troję” w najnowszym, wspólnym singlu!


23 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Kukon, Quebonafide i Michał Wiśniewski, takiego trio chyba nikt się nie spodziewał. Frontman Ich Troje pojawił się w najnowszym klipie zapowiadającym Ogrody Mixtape 2.

Buziaczki od kolegi z mainstreamu

Kolejna kolaboracja na linii KukonQuebonafide stała się faktem. Piję wóde i słucham Ich Troje to także kolejny, trzeci już singiel zapowiadający kontynuację zeszłorocznego Ogrody Mixtape. Albumu, który do szpiku przesiąknięty był oldschoolowym, gęstym i brudnym hip-hopowym klimatem. Jak zatem zapowiada się jego druga część?

Kukon feat. Quebonafide – PIJE WÓDE I SŁUCHAM ICH TROJE

Jeżeli chodzi o klimat, ten bez zmian jest taki, jakiego można się było po tej serii spodziewać. Jest klimatycznie, parno, wręcz zamulająco, ale tak właśnie ma to wyglądać. Do tego wszystkiego dochodzi czysta, hip-hopowa zajawka, której obecność możemy usłyszeć w każdym kolejnym dźwięku, nieważne czy jest to bit, czy nawijka.

Jednakże w najnowszym numerze, do nawijki można się niestety najbardziej przyczepić. Wersy Kukona stały się powtarzalne, wtórne, a tutaj po prostu nudne. Natomiast gościnna zwrotka Quebonafide sprawia wrażenie napisanej i nagranej w 5 minut, całkowicie dla zajawki.

Utwór broni się jednak bitem, a przede wszystkim klipem, w którym obok raperów i imprezujących z nimi ziomków, pojawia się Michał Wiśniewski. Frontman Ich Troje dołączył bowiem do imprezujących w Kijowie Quebonafide, Kukona, Maty i Sokoła. Wszyscy zastanawiali się dlaczego? Po co? No cóż, teraz już wiemy.

Kukon – Ogrody Mixtape 2 – kiedy premiera?

Kukon
Kukon – Ogrody Mixtape 2 – okładka albumu

Druga część Ogrody Mixtape, swoją premierę ma już dziś, czyli 23 grudnia. Kilka dni później, album trafi na serwisy streamingowe. Ponadto, krążek w pakiecie z koszulką możecie zamówić ze strony pieknysyf.pl

Tymczasem, przypomnijcie sobie jak brzmiała pierwsza część Ogrody Mixtape.

Kukon – Ogrody Mixtape

Kukon, Quebonafide i Michał Wiśniewski, takiego trio chyba nikt się nie spodziewał. Frontman Ich Troje pojawił się w najnowszym klipie zapowiadającym Ogrody Mixtape 2. Buziaczki od kolegi z mainstreamu Kolejna kolaboracja na linii Kukon – Quebonafide stała się faktem. Piję wóde i słucham Ich Troje to także kolejny, trzeci już singiel zapowiadający kontynuację zeszłorocznego Ogrody […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →