media społecznościowe Kizo

Kizo i Pusher we wspólnym klipie „OXA”. Raper promuje album „Jeszcze pięć minut”


23 września 2021

Podziel się newsem:

Kizo, przynajmniej promując album, nie prosi o Jeszcze pięć minut. W Internecie pojawił się kolejny singiel zwiastujący zbliżające się wydawnictwo członka chillwagonu. Tym razem raper opublikował utwór OXA z udziałem Pushera.

Kizo z kolejnym singlem

Członek chillwagonu opublikował już czwarty singiel zwiastujący jego kolejny album – Jeszcze pięć minut. Utwór OXA powstał w duecie z Pusherem, natomiast autorem bitu jest Culten. Produkcją teledysku, podobnie jak w wypadku poprzednich, zajęła się ekipa Hype Vision. Za scenariusz i reżyserię odpowiadają Bartosz Bryła oraz Michał Grzyb, natomiast zdjęcia to dzieło Jakuba Sadowskiego.

Kizo feat. Pusher – OXA

Zobacz: Kizo nie ma zamiaru się smucić w singlu pt. Disney

Jeszcze pięć minut – tracklista i data premiery

Album Jeszcze pięć minut od Kizo pojawi się na półkach 22 października. Najnowszy krążek rapera będzie składał się z szesnastu pozycji, a oprócz włodarza usłyszymy również Janusza Walczuka, Kabe, Lubina, Majora SPZ, Pushera, Okiego, Bersona oraz Wac Toja. Wśród producentów pojawiają się chociażby PSR, MOJI i Sergiusz.

Jest to zróżnicowany materiał, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Tytuł nawiązuje do stylu życia artysty. Kizo ma wytatuowane na kolanie Jeszcze pięć minut – hasło, które towarzyszy mu na każdej imprezie.

czytamy w oficjalnej notce

Na razie w Internecie pojawiły się – oprócz OXA – trzy single. Na oficjalnym kanale Kizo opublikowano hit lata – Disney, Króla Balu, a także Pogo z gościnnym udziałem Okiego.

Kizo feat. Oki – Pogo

Kizo – Jeszcze pięć minut – tracklista

 1. MTS (prod. Traperhoff)
 2. KRÓL BALU (prod. Dr AP)
 3. Z NADZIEJĄ (prod. C-Wash)
 4. JESZCZE PIĘĆ MINUT ft. Lubin (prod. BeMelo)
 5. DOBRZE (prod. C-Wash)
 6. OJEJ ft. Major SPZ (prod. Oil Beatz)
 7. OXA ft. Pusher (prod. Culten)
 8. FORMA (prod. MØJI)
 9. ALADIN ft. Kabe (prod. Gara & Nofuk)
 10. DISNEY (prod. Sergiusz & Leśny)
 11. POGO ft. Oki (prod. BAHsick)
 12. MAM DO TEGO NOSA ft. Berson (prod. BeMelo)
 13. ZDROWIE ft. Janusz Walczuk (prod. Dio Mudara)
 14. WRRRUM (prod. PSR)
 15. NASZE LATO ft. Wac Toja (prod. BeMelo)
 16. OJEJ REMIX (prod. BAHsick)

Kizownik z nietypowym preorderem

Mogło się wydawać, że ekstrawagancją w preorderach jest zapalniczka, jak w przypadku ReTo. Inni stwierdzą, że przesadził Pono z motocyklem dodawanym do płyty. Kizo również postawił na nieszablonowe podejście do preorderu. W wersji ekskluzywnej Jeszcze pięć minut znajdziemy płytę, specjalny box, wlepki, a także… perfumy Sukces, krawat o długości 150 cm, skarpety oraz koszulkę koszykarską. Jak zapewnia producent, wszystkie produkty zostały wyprodukowane w Polsce.

Kizo, przynajmniej promując album, nie prosi o Jeszcze pięć minut. W Internecie pojawił się kolejny singiel zwiastujący zbliżające się wydawnictwo członka chillwagonu. Tym razem raper opublikował utwór OXA z udziałem Pushera. Kizo z kolejnym singlem Członek chillwagonu opublikował już czwarty singiel zwiastujący jego kolejny album – Jeszcze pięć minut. Utwór OXA powstał w duecie z […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →