„MŁODY 2PAC” – kolejny singiel Szpaka z nadchodzącego albumu


31 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Szpaku to raper na którego ostatnio spadła duża fala krytyki. Raper postanowił odpowiedzieć swoim wszystkim hejterom najlepiej jak to możliwe, czyli nowym kawałkiem. MŁODY 2PAC to także kolejny singiel z nadchodzącego wydawnictwa.

Uzasadniona krytyka, czy zwykły hejt?

Ostatnimi czasy kariera Szpaka to prawdziwa sinusoida. Nowy zawodnik chillwagonu dobrze poskładane wersy jak w #Hot16Challenge2, przeplatał tymi absurdalnymi i kompletnie od czapy. Chociażby ten o jajkach pełnych spermy z numeru Huśtawka nagranego wraz z chillwagonem.

chillwagon – Huśtawka

Nie podlega dyskusji, że u Młodego Simby wkradła się monotematyka, zarówno w tekstach, jak i w brzmieniu. Wielu fanów Szpaka wyraźnie zaniepokoiło się tym, co dzieje się z ich ulubionym raperem. Jednak nie jest to problem, który dotyka wyłącznie jego, bowiem obecnie wielu raperów, nawija non stop o tym samym.

I o ile konstruktywna krytyka jest jak najbardziej zrozumiała, a przede wszystkim potrzebna, tak hejt, z którym musiał zmierzyć się Szpaku już niekoniecznie. W kierunku rapera poleciały teksty i obelgi, które kompletnie zaczęły odbiegać od muzyki i ukierunkowane zostały bezpośrednio w sferę prywatną.

Kocham jak piszesz żebym umarł, albo dostał raka…

Szpaku jednak, jak przystało na rapera postanowił odpowiedzieć im w swoim najnowszym singlu. MŁODY 2PAC, to kolejny numer, w którym szef GuGu konsekwentnie stawia na styl nawijki, jaki obrał już jakiś czas temu. Jednak tym razem nie brzmi to w żaden sposób tandetnie i komicznie. Oprócz tematu hejtu, Młody Simba odniósł się także do obecnej sytuacji z Biurem Ochrony Rapu, bowiem wielu słuchaczy dopatrywało się konfliktu na linii SzpakuPaluch

Szpaku – MŁODY 2PAC

MŁODY 2PAC to kolejny singiel Szpaka z nadchodzącej płyty zatytułowanej Różowa Pantera. Na ten moment nie znamy jeszcze jej daty premiery. Jednak powinniśmy ją poznać w momencie startu preorderu, który już niebawem pojawi się na stronie rapera.

Bitem do nowego singla zajął się Kubi Producent, z którym Młody Simba współpracował przy ostatnim długogrającym materiale – Dzieci Duchy, które pod koniec lipca pokryły się Platyną. Natomiast zdjęciami i montażem teledysku do MŁODEGO 2PACA zajął się Kooza.

Szpaku & Kubi Producent – Dzieci Duchy – odsłuch albumu

Szpaku to raper na którego ostatnio spadła duża fala krytyki. Raper postanowił odpowiedzieć swoim wszystkim hejterom najlepiej jak to możliwe, czyli nowym kawałkiem. MŁODY 2PAC to także kolejny singiel z nadchodzącego wydawnictwa. Uzasadniona krytyka, czy zwykły hejt? Ostatnimi czasy kariera Szpaka to prawdziwa sinusoida. Nowy zawodnik chillwagonu dobrze poskładane wersy jak w #Hot16Challenge2, przeplatał tymi […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polish Hip-Hop Festival 2021

Biletomat.pl
od 240 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →