Szpaku dołącza do ekipy chillwagonu! Sprawdźcie ich pierwszy wspólny utwór


17 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Szpaku w chillwagonie! Taka sytuacja jakiś czas temu byłaby nie do pomyślenia. Jednak to potwierdza, że w polskim rapie nie można być niczego pewnym. Czy możemy tu mówić o transferze roku?

chillwagon to arka!

To hasło znają już chyba wszyscy. Skład powołany z inicjatywy legendy polskiej sceny – Borixona, w zeszłym roku szturmem wziął krajowe podwórko hip-hopowe.

Niecodzienna forma promocji, ale przede wszystkim niemalże wzorowe przewidywanie trendów w muzyce przez Borixona i jego podopiecznych sprawiło, że chillwagon stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych składów w Polsce.

chillwagon – @

Debiutancki krążek supergrupy miał swoją premierę 6 grudnia 2019 roku. Natomiast na jego trackliście znalazły się wszystkie udostępnione single, które zostały wzbogacone o nowe aranżacje i dodatkowe zwrotki. Po publikacji pierwszego albumu, Borixon od razu zapowiedział kolejny sezon chillwagonu.

chillwagon – chillwagon – odsłuch albumu

Pomimo tego, że longplay nieco rozczarował słuchaczy, nie przełożyło się to w żaden sposób na popularność chillwagonu. Kolejne utwory, które były publikowane na kanale supergrupy także osiągały wielomilionowe wyświetlenia. Jednak do produkcji chillwagonu wkradła się pewnego rodzaju powtarzalność i monotonia.

chillwagon – thailive

Szpaku dołącza do chillwagonu!

W skład supergrupy oprócz Borixona do tej pory wchodzili Kizo, ReTo, Żabson, Qry, ZetHa, Olszakumpel. Wczoraj jednak na profilu supergrupy pojawiło się zdjęcie, które zwiastowało dołączenie nowego rapera do składu chillwagonu. Internauci typowali dosłownie wszystkich od Zdechłego Osy, przez Oki’ego, a nawet po Tau’a

Kilka godzin później zagadka została rozwiązana, bowiem okazało się, że kolejnym raperem w supergrupie jest Szpaku. Informacja ta spotkała się ze sporym zaskoczeniem, ponieważ raper do tej pory reprezentował barwy BOR, a także pielęgnował założoną przez siebie wytwórnię GuGu.

Pierwszym singlem Szpaka w nowych barwach są Robale. W utworze oprócz nowego gracza chillwagonu usłyszymy także Borixona i Qry’ego.

Coś czuję, że w tym roku, chillwagon może namieszać jeszcze bardziej niż w poprzednim.

chillwagon – robale

Szpaku w chillwagonie! Taka sytuacja jakiś czas temu byłaby nie do pomyślenia. Jednak to potwierdza, że w polskim rapie nie można być niczego pewnym. Czy możemy tu mówić o transferze roku? chillwagon to arka! To hasło znają już chyba wszyscy. Skład powołany z inicjatywy legendy polskiej sceny – Borixona, w zeszłym roku szturmem wziął krajowe […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polish Hip-Hop Festival 2020

Biletomat.pl
od 190 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →