Szpaku & Kubi Producent – “Dzieci Duchy” – krążek już dostępny


28 lutego 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Już dziś do sieci, a także na półki sklepowe trafił najnowszy album Szpaka we współpracy z Kubim Producentem. Sprawdźcie oficjalny odsłuch Dzieci Duchów

Dzieci Duchy pierwszy albumem Szpaka na swoim?

Szpaku przed ogłoszeniem tytułu swojego nowego krążka zapowiedział powołanie do życia nowej wytwórni/ekipy o nazwie GUGU. Sam raper o swoim nowym dziecku pisał, że będzie to coś na zasadzie połączenia świata horroru ze światem baśni i muzyki. Natomiast cały projekt ma wykraczać poza muzyczne, estetyczne i wyobrażalne ramy.

Czy można więc mówić, że Dzieci Duchy to album, który Młody Simba wydał własnym sumptem? I tak i nie, ponieważ GUGU jest wytwórnią, która poniekąd podlega dystrybucji BOR Records, podobnie jak ekipa GedzaNNJL. Oczywiście nie przeszkadza to, aby GUGU mogło promować młodych, obiecujących artystów, tak jak ma to miejsce w przypadku NNJL.

Szpaku łączy siły z Kubim Producentem

Dzieci Duchy, to krążek, podczas którego Szpaku połączył siły z Kubim Producentem, który oprócz wydanego w 2019 roku albumu producenckiego +18, ma także na swoim koncie współpracę z Bedoesem przy świetnie przyjętym Kwiecie polskiej młodzieży, i wcześniejszym Aby śmierć miała znaczenie.

Szpaku
Dzieci Duchy – okładka albumu

Nie podlega więc wątpliwości, że Dzieci Duchy to krążek dopracowany muzycznie pod każdym względem. Wśród gości znaleźli się tacy zawodnicy jak wyżej wymieniany Bedoes, ale także Paluch, Sarius, Białas, Kaz Bałagane, Tymek, Rolex. Największym zaskoczeniem jest jednak obecność duetu Coals. Poniżej natomiast znajdziecie odsłuch całego krążka.

Szpaku & Kubi Producent – Dzieci Duchy – zobacz teledysk

Szpaku & Kubi Producent – Dzieci Duchy – odsłuch

Trasa koncertowa Dzieci Duchy

Szpaku tuż po premierze swojego najnowszego krążka wyrusza w trasę koncertową po Polsce. Raper odwiedzi między innymi Kraków, Katowice, Poznań i Warszawę. Sprawdźcie jeszcze w jakich miastach pojawią się Dzieci Duchy.

szpaku

Młody Simba na albumie BORCREW

Szpaku, jako członek ekipy Biura Ochrony Rapu znalazł się na najnowszym krążku, gdzie usłyszymy wszystkich jej członków. Album BORCREW ukazał się w limitowanym do 30 tysięcy nakładzie i dostępny jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony BOR RECORDS.

Już dziś do sieci, a także na półki sklepowe trafił najnowszy album Szpaka we współpracy z Kubim Producentem. Sprawdźcie oficjalny odsłuch Dzieci Duchów Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Dzieci […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →