kadr z klipu do utworu „Uzumaki forma ostateczna”

Szpaku porwany przez UFO w nowym klipie do „Uzumaki forma ostateczna”

Obserwuj nas na instagramie:

Szpaku promuje nowy album. W nowym singlu Uzumaki forma ostateczna raper nawiązuje do Naruto i początków swojej kariery. Rusza też z preorderem albumu.

Szpaku nawiązuje do dawnej twórczości

Szpaku po świetnie przyjętym Domu dla zmyślonych przyjaciół pana Mateusza powraca z nowym singlem zatytułowanym Uzumaki Forma Ostateczna. Jest to także tytuł jego nadchodzącej płyty, której preorder już wystartował. Zarówno w tekście utworu jak i teledysku do singla znajdują się liczne nawiązania do anime Naruto, a także wcześniejszych dokonań Szpaka, m.in. debiutanckiej EP-ki Boruto. Za klip w reżyserii Janka Dybusa odpowiada ekipa Widok Kolektyw, a bit jest dziełem Kubiego Producenta. Odpowiada on zresztą za całą warstwę produkcyjną nadchodzącego albumu Szpaka.

Szpaku – Uzumaki Forma Ostateczna (prod. Kubi Producent)

Kup bilety na Lech Polish Hip-Hop Festival 2023

Szpaku jest jednym z artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards 2023 w Płocku. Festiwal odbędzie się między 6 a 8 lipca. Już teraz wiemy, że oprócz członka chillwagonu w Płocku zagrają: Pezet, Malik Montana, Kabe, Oki, Kukon, Molesta Ewenement, Gedz, Kaz Bałagane, Paluch, Słoń, Jan-Rapowanie, Otsochodzi, Paktofonika, Guzior, Kacperczyk, Kizo, Chivas, Avi, Kinny Zimmer. Smolasty, Sentino, Schwesta Ewa, Polska Wersja, White Widow, Vkie, O.S.T.R., Yung Adisz, JWP/BC, Jetlagz, Gruby Mielzky, Reto, Donguralesko, Ćpaj Stajl, Wzgórze Ya-Pa 3, Peja, a to wciąż nie koniec ogłoszeń!

Bilety na tegoroczną edycję Lech Polish Hip-Hop Festival są już dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Klasycznie możecie nabyć karnety na cały festiwal, a w przypadku tradycyjnego soldoutu, bilety na poszczególne dni płockiej imprezy. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na płockim evencie!

Szpaku promuje nowy album. W nowym singlu Uzumaki forma ostateczna raper nawiązuje do Naruto i początków swojej kariery. Rusza też z preorderem albumu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →