Nowy singiel ReTo i Borixona. Poznaliśmy też tytuł ich wspólnej płyty


10 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

ReTo i Borixon, to duet na którego wspólny album czekali wszyscy. Prace nad krążkiem rozpoczęły się 2018 roku, a światło dzienne ujrzy pod koniec kwietnia.

Wyczekiwany wspólny album

Pierwsze głosy od słuchaczy o tym, że Borixon i ReTo powinni nagrać wspólny album pojawiły się tuż po tym jak ReTo zremiksował kultowe Papierosy Borixona.

Apetyt słuchaczy podsycił fakt, że ReTo dołączył do wytwórni BorixonaNew Bad Label. Album jednak się wtedy nie ukazał. Ich wspólne utwory oczywiście pojawiły się na chillwagonie, jednak fani wyraźnie domagali się jednego – wspólnego krążka.

I tak też właśnie się stało, kiedy na tajemniczym kanale dzika korea pojawił się klip do utworu Co Cię Trapi.

Reto / Borixon – Co Cię Trapi

420024 nadchodzi!

Nadchodzący krążek obu raperów będzie nosił tytuł 420024 i ukaże się 20 kwietnia. Jak mówią raperzy, prace nad krążkiem zaczęły się w 2018 roku. Raperzy, tworząc wspólny album, postawili sobie za cel wykreowanie unikalnego brzmienia, które jest znakiem rozpoznawczym tego projektu.

Po dobrze przyjętym Co Cię Trapi, w sieci pojawiały się kolejne klipy duetu: Milion w godzinę i Avemariah.

ReTo / Borixon – Milion w godzinę

reto i borixon

Natomiast dwa dni temu swoją premierę miał najnowszy singiel duetu. Wraz z publikacją Bonsai wystartował limitowany preorder 420024. W jego skład wchodzą: 36-stronicowy album zawierający ekskluzywne zdjęcia autorstwa Wojtka Koziary, sticker pack, pakiet 6 dużych wycinanych po kształcie naklejek zamkniętych w specjalne opakowanie, 20-centymetrową kartonową figurkę do własnoręcznego złożenia wraz z instrukcją składania, a także wstęp do rozszerzonej rzeczywistości ze świata dzikiejkorei. Preorder możecie zamawiać ze strony dzikakorea.pl

ReTo / Borixon – Bonsai

ReTo i Borixon, to duet na którego wspólny album czekali wszyscy. Prace nad krążkiem rozpoczęły się 2018 roku, a światło dzienne ujrzy pod koniec kwietnia. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →