ReTo i Borixon na wspólnym koncercie w Jarocinie


08 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

ReTo i Borixon to raperzy związani z wytwórnią NewBadLabel. Wydali razem wiele utworów i współpracują ze sobą w ramach projektu Chillwagon. 4 października zagrają wspólny koncert w Jarocinie. Sprawdźcie szczegóły.

ReTo

ReTo to młody polski raper związany z wytwórnią NewBadLabel. Popularność przyniósł mu, wydany w 2015 roku utwór Minotaur. Rok później, już w ramach NewBadLabel ukazała się EPka Good7uck. Natomiast pierwszy album studyjny KRUK wyszedł w 2017 roku.

ReTo współpracował z wieloma przedstawicielami polskiej sceny hip-hopowej, takimi jak: Quebonafide, Borixon, Guzior, Smolasty czy Żabson.

Borixon

Borixon to z kolei raper i producent muzyczny z wieloletnim doświadczeniem. Na swoim koncie ma już 10 solowych albumów studyjnych. Ponadto współtworzył takie zespoły jak: Wzgórze Ya-Pa 3, Gib Gibon Skład czy Gang Albanii. W 2018 roku stworzył grupę Chillwagon.

Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak: Molesta, Tede, Popek, Malik Montana, ReTo, Żabson, V.E.T.O., Kękę czy Pih.

ReTo i Borixon – koncert w Jarocinie – bilety

Jesienią obu raperów będzie można zobaczyć na wspólnym koncercie. Już 4 października ReTo i Borixon wystąpią na jednej scenie w JOK w Jarocinie. Ponadto supportować ich będzie Qry, który również należy do grupy Chillwagon.

Bilety na ten koncert są już dostępne w sprzedaży. Wejściówki w cenie 30 PLN znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

ReTo i Borixon to raperzy związani z wytwórnią NewBadLabel. Wydali razem wiele utworów i współpracują ze sobą w ramach projektu Chillwagon. 4 października zagrają wspólny koncert w Jarocinie. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →