Siles, Qry i Żabson we wspólnym utworze na składance QueQuality


16 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Siles, Qry i Żabson połączyli siły we wspólnym utworze pod tytułem Pokaż. To kolejny numer, który znalazł się na składance QueQuality – untitled01.

Czym jest untitled01?

To nic innego, jak składanka przygotowana przez QueQuality. Do udziału w projekcie zostali zaproszeni między innymi Tymek, Bonson, Kukon, Kabe, czy właśnie Siles, Qry i Żabson. Podczas pracy raperzy dostali całkowitą dowolność jeżeli chodzi o bity i tematykę utworów.

QueQuality_Untitled1
QueQuality –untitled01 – okładka płyty

Co ciekawe, krążek uplasował się na 4. miejscu zestawienia OLiS za okres od od 3 do 9 kwietnia. Płyty możecie zamawiać za pośrednictwem strony QueQuality.

W najnowszym utworze pod tytułem Pokaż usłyszymy wspomnianych już Silesa, Qry’ego i Żabsona. Tego trio nikt się nie spodziewał, szczególnie w utworze o takiej tematyce. Sprawdźcie sami.

Siles x Qry x Żabson – Pokaż

Wyczekiwany debiut

Natomiast, jeżeli chodzi o Silesa, to jest on tuż przed wydaniem swojego długo wyczekiwanego, debiutanckiego solowego albumu. Głębia, swoją premierę ma mieć już 15 maja. Preorder wydawnictwa możecie zamawiać za pośrednictwem strony sileslbc.pl. Ponadto, w skład limitowanej wersji krążka wchodzi wyjątkowy magazyn ze zdjęciami i tekstami piosenek, autograf rapera, a także standardowy stickerpack.

siles
Siles – Głębia – okładka albumu

Kilka dni temu do sieci trafił singiel promujący Głębię, w którym usłyszeć możemy Distera. Na przestrzeni ostatnich miesięcy, Siles raczył swoich słuchaczy numerami z gościnnymi zwrotkami chociażby Palucha, OKI’ego, a także Wac Toji. Czy znajdą się one na płycie? Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na ujawnienie tracklisty krążka. Tymczasem zapoznajcie się z najnowszym singlem.

Siles feat. Dister – Między Nami

Co do samego krążka, to ma być on uosobieniem poszukiwania własnego ja, poczucia wewnętrznego spokoju. Sam raper podkreśla, że jego muzyczny debiut to czas i doświadczenia, które chciałbym zostawić za sobą, to już etap do zamknięcia.

Siles, Qry i Żabson połączyli siły we wspólnym utworze pod tytułem Pokaż. To kolejny numer, który znalazł się na składance QueQuality – untitled01. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Czym […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →