TOP 5 hip-hopowych koncertów, które musisz zobaczyć w styczniu


03 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Nie zwalniamy tempa i prezentujemy Wam listę pięciu najlepszych koncertów hip-hopowych w styczniu, na które koniecznie musicie się wybrać. Sprawdzajcie.

11 stycznia – SPOX NIGHT festiwal 4 – Poznań, Klub Muzyczny B17

Kiedy: 11 stycznia 2020
Gdzie: Klub Muzyczny B17, Poznań
Bilety: 50 zł

Zestawienie zaczynamy od największej w tym miesiącu dużej imprezy. W poznańskim Klubie Muzycznym B17 zjawi się naprawdę mocna ekipa złożona z Tedego, Kaliego, Malika Montany, Kizo, ReTo oraz Otsochodzi. Trzeba przyznać, że skład robi wrażenie, ale to na koncert tego ostatniego wybrałbym się najchętniej. Co prawda nowa płyta Młodego Jana zapowiedziana jest dopiero na marzec 2020, jednak podczas jego występu na pewno usłyszymy kilka premierowych kawałków.

Otsochodzi – Kevin


17 stycznia – Kukon w Poznaniu – Klub u Bazyla

u bazyla

Kiedy: 17 stycznia 2020
Gdzie: Klub u Bazyla, Poznań
Bilety: 30 – 100 zł

Jeśli jeszcze nie znacie twórczości Kukona, to koncert w Poznaniu będzie najlepszym momentem na zapoznanie się z nią. O Kukonie w środowisku hip-hopowym zrobiło się głośno dzięki wydanemu w 2019 roku albumie Piękny Ból. Jego najnowsze wydawnictwo zatytułowane Radio Taxi znalazło się wyżej w zestawieniu sprzedażowym OLiS niż równolegle wydane krążki reprezentantów SBM Label, Step Records, czy polskiego oddziału Def Jam Recordings.

Kukon feat. Pikers – Szwajcaria


24 stycznia – Sarius w Warszawie – Klub Iskra

Sarius w Warszawie | Pierwsza Trasa Po Końcu Świata

Kiedy: 24 stycznia 2020
Gdzie: Klub Iskra, Warszawa
Bilety: od 40 zł

Jeśli zastanawiacie się jak wygląda Pierwsza Trasa Koncertowa Po Końcu Świata, to musicie wybrać się na warszawski koncert Sariusa promujący jego ostatnią solową płytę Pierwszy Dzień Po Końcu Świata. Sam album bardzo dobrze przyjął się wśród słuchaczy, a także krytyków. Podczas warszawskiej imprezy odbędzie się także wręczenie Złotej Płyty.

Sarius – Trumna


31 stycznia – ERO JWP w Lublinie – Dom Kultury w Lublinie

dom kultury w lublinie

Kiedy: 31 stycznia 2020
Gdzie: Dom Kultury w Lublinie
Bilety: 35 zł

Ostatni dzień stycznia to nie lada gratka dla fanów klasycznego rapu i kolektywu JWP, ponieważ koncert w ramach swojej pierwszej solowej trasy zagra Ero. Przez wielu uważany za najlepszego technicznie rapera w Polsce i króla gościnnych zwrotek. W 2019 roku ukazała się długo wyczekiwana solowa płyta, zatytułowana Elwis Picasso. Sam album w bardzo szybkim tempie pokrył się Złotem, a Ero pierwszy raz bez pozostałych członków JWP wyruszył w trasę koncertową. Na koncercie w Lublinie, gościnnie na scenie pojawi się Hazzidy, a za deckami stanie Dj Falcon1.

Ero – Bez Przesady


31 stycznia – Dwa Sławy, Pokolenie X2, koncert premierowy – Lordi’s Club, Łódź

Dwa Sławy / Łódź / "Pokolenie X2" koncert premierowy

Kiedy: 31 stycznia 2020
Gdzie: Lordi’s Club, Łódź
Bilety: 40-50 zł

I na koniec nasza druga propozycja na koniec miesiąca. Jeśli Wy tak samo jak ja czekaliście na nowości od duetu Dwa Sławy to musicie wybrać się do Łodzi na premierowy koncert promujący nadchodzące wydawnictwo od Radka i AstkaPokolenie X2. Ich najnowszy krążek trafi na półki sklepowe już 24 stycznia, więc będziecie mieli trochę czasu żeby zapoznać się z świeżym materiałem. Od siebie dodam tylko, że na pewno będzie to świetne show, ponieważ Radek i Astek to showmani z prawdziwego zdarzenia.

Dwa Sławy – Co ludzie powiedzą?


Idę w Tango

Więcej koncertów na styczeń 2020 i nie tylko znajdziesz w aplikacji Tango. Pobierz i bądź na bieżąco!

Tango – https://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Nie zwalniamy tempa i prezentujemy Wam listę pięciu najlepszych koncertów hip-hopowych w styczniu, na które koniecznie musicie się wybrać. Sprawdzajcie. 11 stycznia – SPOX NIGHT festiwal 4 – Poznań, Klub Muzyczny B17 Kiedy: 11 stycznia 2020Gdzie: Klub Muzyczny B17, PoznańBilety: 50 zł Zestawienie zaczynamy od największej w tym miesiącu dużej imprezy. W poznańskim Klubie Muzycznym B17 zjawi […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
od 30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →